Меблева компанія TsuriCom
50012 Україна, Кривий Ріг
вул. Сєченова, 26
(067) 563-24-96;
(056) 401-02-98;
(067) 564-04-84;
info@tsuricom.ua

Акції та знижки

Сезонні акції

Раді повідомити, що ціни на комп'ютерні столи та столики для ноутбука знижені до 20%. Знижки діють до 8 січня 2014 року і тільки на столи, які замовляються через сайт.
Просимо Вас уточнювати наявність готових комп'ютерних столів і столиків для ноутбука перед замовленням через сайт по прямому мобільному телефону офіс-менеджерів: (067) 564-04-84 або по телефону в Кривому Розі: (056) 401-02-98.
У зв'язку з великою кількістю замовлень у передноворічний період, а також періодом новорічних свят термін виконання індивідуальних замовлень збільшується.
Щасливих Новорічних свят!


Ексклюзивні знижки для інтернет покупців

Як дізнатися акційні ціни? - Вони вже вказані на сайті!

Тільки для покупців сайту діють тимчасові сезонні, акційні, та інші види знижок. Зазвичай, акційна ціна вказана червоним кольором або вказана в коментарях до товару. Якщо Ви знайдете ціну на сайті на будь-який товар меншу ніж в прайсі - це акційна ціна.

Акції для полювальників на знижки

Якщо Ви бажаєте купити стіл або інші меблі за найнижчою ціною, ми пропонуємо Вам заповнити заявку на сайті, та вказати кодову фразу "Полювальник на знижку". Наш менеджер оформить Ваше замовлення,ви його передлатите але виконане воно буде тільки після всіх передоплачених звичайних замовлень. Ви отримує знижку 5-10-15%, та чекаєте на доставку 2-3-4 тижні. В "мертві сезони" (літні місяці, протягом січневих та травневиз свят)  Зазвичай ми виконуємо такі замовлення протягом тижня або швидше.

Акція для жителів Кривого Рога

Заповніть заявку на сайті перед візитом нашого магазину: вкажіть бажану модель та колір меблів. Ваше замовлення буде доставлено в ближчий до Вас магазин нашої компанії, де Ви зможете забрати його одразу. Також, при оформленні заявки на Вам будуть розповсюджені всі знижки інтернет покупців.

Хочете ще більшу знижку?

Ми надаємо послугу у вигляді безкоштовної доставки меблів при замовленні більш ніж на 15 000 грн. (без ПДВ).
Знижка у 5% надається покупцям замовив офісні меблі чи комп'ютерних столів на суму понад 15 000 грн. (без ПДВ).
Якщо Ваше замовлення здійснюється на більші суми, ми будемо раді обговорити знижки персонально.

Порада: отримати знижку можна додавши до замовлення компанії Ваш індивідуальний комп'ютерний стіл і доплативши різницю як при звичайній купівлі.
Увага: знижки поширюються лише на доставку по м. Кривий Ріг, на стандартні вироби і колір, представлений у прайсі та на сайті (не розповсюджується на індивідуальні замовлення).

Система накопичувальних знижок

Якщо Ваше замовлення менше мінімальної суми знижки, Ви можете об'єднатися з Вашими друзями, Вашою компанією або просто порекомендувавши наші меблі знайомим і об'єднавши замовлення. Вам зовсім не обов'язково купувати одночасно - всі замовлення, вчинені протягом 6 місяців будуть враховуватися для розрахунку знижки.




Украина, г. Кривой Рог,
вул. Сєченова, 26
як дістатися
(067) 564-04-84;
(067) 563-24-96;
(056) 401-02-98
Twitter TsuriCom Tsuricom в Facebook Канал Tsuricom на YouTube


Вход