Меблева компанія TsuriCom
50012 Україна, Кривий Ріг
вул. Сєченова, 26
(067) 563-24-96;
(056) 401-02-98;
(067) 564-04-84;
info@tsuricom.ua

» Меблі » Архів

Ви, напевно, помічали, що якщо довго сидіти і працювати за столом на звичайному стільці, то з часом втомлюєшся і тягне мережу на краєчок стільця, нахилити його вперед, упершись ліктями на стіл. Причина тому - нагшрузка на хребет, який еволюція не розробляла для тривалого сидіння.
 Як сидіти і працювати на колінному стільці СТК3 або СтК4


Для того, щоб більш звично розподілити навантаження на хребет під час сидіння і був придуманий колінний стілець. Вперше такі стільці були розроблені і почали випускатися норвезьким дизайнером Пітером Опсвіком [Peter Opsvik] в 1979 році. 

 
 
 
Сидіння на нашому стільці зменшить втому вашої спини і сідниць, забезпечить правильну поставу. Це відбувається тому, що вага тіла розподіляється на три опорні точки, а не на одну. Вся справа у куті нахилу, під яким ноги зігнуті в тазостегнових суглобах, і в тому, яким місцем ми притискаємося до сидіння. Фізіологічніше, якщо кут, під яким ноги зігнуті в тазостегнових суглобах становить не 90, а 110 градусів, притискатися до сидіння краще не сідницями, а стегнами. Все це і враховано в конструкції стільця з упором під коліна. Нахил сидіння вперед дозволяє тримати ваш хребет в його природному стані при роботі за столом. Зменшується стиск кровоносних судин на сідницях і розвантажується нижня частина хребта. Ергономічний колінний стілець ефективний для профілактики та корекції постави.
 
Ми пропонуємо вам купити ергономічний стілець з упором на коліна власного виробництва. Ергономічний колінний стілець ефективний для профілактики та корекції постави. Вперше на Україні ми почали виготовляти спеціальний ергономічний металевий стілець (або табурет), розроблений для тривало роботи в положенні сидячи - ідеальний варіант для програмістів!
Призначення: 
  • Знизити навантаження на м'язи спини;
  • Перерозподілити вагу тіла і навантаження на хребет під час тривалого сидіння;
  • Створити умови для природної постави.
Переваги перед стільцями китайського виробництва:
Сидіння стільця має два місця встановлення, бли колінним упорів - нижнє і далі - верхнє. Це дозволяє встановлювати сидіння для людей з коротким і довгим стегном. 
Верхнє для дорослих, нижнє для дітей;

 

 

 

  • Установка прогумованих коліс є додатковою опцією, яка виконується за окремим замовленням (+ 30 грн.).  
  • Установка нерухомих опор (стопки) замість коліс є додатковою опцією, яка виконується за окремим замовленням безкоштовно.

 

Кольори оббивки

Колінний стілець СтК2 випускається зі стандартним чорним кольором оббивки тканини. Оббивка кольоровою тканиною сіра,  бордо  и  синя виконується під замовлення, +50 грн. до прайсової ціною.

Є пари, які знаходять нетрадиційні способи використання стільця удвох для любовних утіх. Хоча він і не призначений безпосередньо для такого застосування, проте міцність і конструкція дозволяють використовувати його нестандартним способом для отримання більш гострих відчуттів. Все в радість.


Альтернативні ортопедичні колінні стільці виробництва TsuriCom

ергономічний стілець з упором на коліна СТК2 зі спинкою Ортопедичний колінний стілець СтК1 Ортопедичний колінний стілець СтК4

 

 

Так упаковуються стільці
Так упаковуються стільці

 

 Вартість доставки по Україні до складу транспортної компанії "Нова пошта": 80 грн. + упаковка 50 грн.
Доставка кур'єром транспортної компанії зі складу до під'їзду (при виконанні передоплати): 90 грн.
5146

Коментарі:Украина, г. Кривой Рог,
вул. Сєченова, 26
як дістатися
(067) 564-04-84;
(067) 563-24-96;
(056) 401-02-98
Twitter TsuriCom Tsuricom в Facebook Канал Tsuricom на YouTube


Вход