Меблева компанія TsuriCom
50012 Україна, Кривий Ріг
вул. Сєченова, 26
(067) 563-24-96;
(056) 401-02-98;
(067) 564-04-84;
info@tsuricom.ua

» Меблі » Архів

Меблевий проект: "Центр зайнятості"

Участь у тендерах для поставки меблів державним структурам змушує задуматися, над питанням - Чи можна зробити якісну і красиву меблі задарма? Розмістити багато працівників на малій площі та ще й виконати побажання кожного працівника. Звичайно це індивідуальні вимоги до особистих столів, розташування робочих місць по відношенню до вікон і дверей так, щоб і світло ліворуч і не спиною до дверей і не на протязі, ну і було зручно працювати. Номенклатура продукції, що виготовляється нами меблів дозволяє укомплектувати робочі місця типовими зразками офісних меблів або незначно допрацьованими зразками. У даному проекті показані розробки для різних приміщень міського центру зайнятості.
 

 

 

Проект Меблі для "Центр зайнятості" 2: Робоча кімната

Робочий відділ з робочими місцями інспекторів укомплектований шафами для документів СК90 та СК92 (двері з ДСП та скла). В якості основного робочого стола використовується доопрацьований до необхідних розмірів стіл СК16, на якому встановлені надставки для монітора. Перед столом встановлюється стіл приставний для відвідувачів.

 

Проект Меблі для "Центр зайнятості" 3: Зал засідань

В якості основного робочого столу в залі для засідань використовується доопрацьований до необхідних розмірів стіл СК61, які виставлені у формі прямокутника. Для того, щоб не залишати синців на стегнах в кутах встановлені столи СК60. Всі столи скріплені між собою стяжками.

 

Проект Меблі для "Центр зайнятості" 4: Кімната відпочинку

Кімната відпочинку і прийому їжі Укомлектований меблями індивідуальної розробки. Обідня стіл і стійка під телевізор.

 

Проект Меблі для "Центр зайнятості": Робоче місце

В якості основного робочого стола використовується доопрацьований до необхідних розмірів стіл СК16, на якому встановлені надставки для монітора. Як один з варіантів стійка для документів. Надалі було прийнято рішення виготовити навісні полиці. Перед столом встановлюється стіл приставний для відвідувачів.

 

Проект Меблі для "Центр зайнятості": План робочої кімнати

В якості основного робочого стола використовується доопрацьований до необхідних розмірів стіл СК16, на якому встановлені надставки для монітора. Перед столом встановлюється стіл приставний для відвідувачів.

 

Проект Меблі для "Центр зайнятості": Місце чергового

На вході в кожен поважаючий себе держустанови повинен сидіти черговий, тобто черговий сидить у будь-якому держустанові за замовчуванням, адже більше важать себе учреждній просто не буває:)
Ось для нього і було зроблено це робоче місце. Після того, як його виготовили черговий поскаржився, що таке робоче місце повинно мати двері і закриватися на ключ. Всі хочуть мати окремий кабінет.

 6483

Коментарі:Украина, г. Кривой Рог,
вул. Сєченова, 26
як дістатися
(067) 564-04-84;
(067) 563-24-96;
(056) 401-02-98
Twitter TsuriCom Tsuricom в Facebook Канал Tsuricom на YouTube


Вход