Меблева компанія TsuriCom
50012 Україна, Кривий Ріг
вул. Сєченова, 26
(067) 563-24-96;
(056) 401-02-98;
(067) 564-04-84;
info@tsuricom.ua

» Меблі » Архів

Мобільний столик для ноутбукаПризначення

Мобільний столик для ноутбука з плавно змінною висотою стільниці для роботи вдома сидячи в кріслі або лежачи на дивані. Динамічна висота столика забезпечує плавну настройку зручної висоти в діапазоні 20 см.
Цей столик для ноутбука розроблений і виготовляється українською компанією TsuriCom для тих хто любить дивитися фільми або браузать інет вдома, сидячи в улюбленому кріслі або на дивані. Столик на коліщатках, а значить, його легко відсунути від дивана, ліжка або крісла. Навідміну від моделі СН31 призначений тільки для роботи сидячи або напівлежачи.
 

Переваги конструкції столика

Столик плєднує конструкції столика СН14 і СН31. Стільниця столика закріплена на каркасі із сталевої труби. Основа столу - газлифт з механізмом підйому- опускання на "зірці", такий-же, як використовується в більшості офісних крісел. Від столика СН14 столик отримав можливість за кілька секундплавно змінити висоту столикав межах 14 см. У столику СН31 для цього знадобитися відгвинтити чотири гвинта, переставити стільницю і знову їх вкрутити. Але на столику СН14 стільницю не можна було встановити під кутом. Столик СН41 отримав цю можливість. Спосіб установки великої стільниці дозволяє нахиляти її в чотирьох положеннях. Для цього на стільниці виконані два гнізда для упору, а в каркасі виконані дві пари отворів для перестановки упору. Розмір нерухомою стільниці 20 см. Загальний розмір стільниці столика в складеному положенні 64 см. Столик легше і мобільніше столика СН31. Столик легко пересувається на коліщатках, а стільниця ще й обертається на опорі навколо вертикальної осі. Столик в стандартному виконанні випускається тільки для правші.

столик для ноутбука для роботи в кріслістолик для ноутбука для роботи напів-лежачи

Фото: Варіант використання столика для роботи сидячи в кріслі. Дуже зручно працювати і відпочивати з ноутбуком
 

Основна перевага при роботі на столику біля ліжка в кріслі це його мобільність. Столик можна підсунути впритул до крісла і встановити потрібну висоту і кут нахилу. Зверніть увагу, що стільниця перебувати над колінами не спираючись на крісло. Це дозволяє працювати з ноутбуком в кріслі відкинувшись на спинку крісла. Ніякий інший столик не дозволяє це робити в кріслі або на дивані. Закінчивши роботу ви просто відсуваєте столик і встаєте.

столик для ноутбука мобільнийстолик для ноутбука зі змінною висотою

Фото: Робоча поверхня столика змінює кут нахилу, а ніжка - висоту.

 

Ви можете задати питання чи є недоліки у такого класного столика для ноутбука? Є.

 

  1. Щоб опустити стільницю потрібно значне зусилля чоловічою рукою зверху вниз на стільницю або лягти на нього зверху і натиснути важіль для опускання.
  2. Він вимагає набагато більше місця для зберігання ніж накроватним складаний столик для ноутбука. Йому потрібно спеціальне місце в кімнаті,

 

Цей столик - різновид найбільш популярного прикроватного комп'ютерного столика СН31.

 Вартість доставки по Україні до складу транспортної компанії "Нова пошта": 90 грн упаковка 90 грн.
Доставка кур'єром транспортної компанії зі складу до під'їзду (при виконанні передоплати): 60 грн.
1542

Коментарі:Украина, г. Кривой Рог,
вул. Сєченова, 26
як дістатися
(067) 564-04-84;
(067) 563-24-96;
(056) 401-02-98
Twitter TsuriCom Tsuricom в Facebook Канал Tsuricom на YouTube


Вход