Меблева компанія TsuriCom
50012 Україна, Кривий Ріг
вул. Сєченова, 26
(067) 563-24-96;
(056) 401-02-98;
(067) 564-04-84;
info@tsuricom.ua

» Меблі » Колінні стільці

Стілець для спини - один з варіантів

Ергономічний стілець колінний СтК7 з газліфтом для дітей і дорослих (kneeling chair) точно такий як колінний стілець СтК5.1, але має покращене сидіння з пластиковим кожухом від стільця Логіка і також має плавну безступінчасте регулювання кута нахилу сидіння за допомогою газового ліфта, який застосовується на стандартних офісних стільцях типу Престиж.

На відео показаний колінний стілець СтК7

Плавний і безступінчатий спосіб для зміни кута нахилу сидіння колінного стільця за допомогою газового ліфта. Телескопічний (висувається) упор на базі газліфта офісного стільця фіксує сидіння плавно і біс ступінчасто в необхідному вам положенні при різних кутах нахилу. Натиснули ручку управління без навантаження на сидіння, підняли на потрібний кут сидіння, натиснули ручку управління і сіли на сидіння, опустили сидіння на потрібну висоту. Нижнє положення відповідає горизонтальному положенню сидіння стільця.

Призначення колінного стільця:

  • Знизити навантаження на м'язи спини;
  • Перерозподілити вагу тіла і навантаження на хребет під час тривалого сидіння;
  • Створити умови для природної постави.

Як сидіти на колінному стільці і елементи регулювання

Сидіти на колінному стільці з упором на коліна можна впираючись або не спираючись в спинку. При зміні кута нахилу сидіння спинка сидіння ортопедичного колінного стільця саме встановлюється на потрібний кут нахилу. Ну і що, запитаєте ви, навіщо це потрібно? Справа в тому, що в стільці з похилим сидінням є протиріччя по куту установки спинки, кут установки сидіння змінюється, а спина у нас завжди стоїть вертикально, ось і спинка повинна стояти завжди вертикально.

                     З упором на коліна                      З упором на спинку стільця

Вирішити цю проблему можна складним шляхом, але коштувати це буде 2000 $ (стілець фірми Health Postures Stance Chair), тому недорогі ортопедичні стільці випускаються або без спинки, або з кутом установки спинки для сидіння з максимальним кутом нахилу. На таких стільцях при горизонтальному положенні сидіння спертися на спинку неможливо. Що дає мінливий кут нахилу спинки стільця? У нашому стільці спинка має можливість захитався і притискатися до спини при зміні кута нахилу сидіння;

Сидіння колінного стільця швидко можна встановити горизонтально і сидіти як на звичайному стільці. Чому це перевага? Ось часто повторюваний коментар: "Користуюся таким стільцем вже кілька місяців. Коліна затікають і болять практично весь час, тому поруч завжди стоїть звичайний стілець, на який і пересаджуюся на кілька годин".

 

Сидіння стільця встановлено горизонтально

На китайських стільцях стоїть резьбовая регулювання і для переустановлення сидіння з похилого положення в горизонтальне потрібно багато часу і зусиль, тому біля робочого місця доводитися тримати і другий звичайний стілець. Виходить, що для роботи вам потрібно тепер два стільці, один з яких стоїть поруч і займає місце

Застосування газліфта для зміни кута нахилу сидіння колінного стільця. Телескопічний (висувається) упор плавно і швидко змінює кут нахилу сидіння не встаючи зі стільця.

Колінний стілець для школярів і дорослих. Як регулювати кут нахилу сидіння і спинки

Регулювання висоти колінного упору. Колінний упор встановлюється на передню стійку стільця, кріпиться двома гвинтиками М6 по одному з кожного боку і має три отвори для своєї фіксації. Вивернули гвинтики, переустановили на потрібну висоту упор, увернула гвинтики. Нижнє положення колінного упору відповідає довжині гомілки дорослої людини ростом до 190 см. Для тих хто має менше зростання можна підняти упор.

   

Регулювання висоти колінного упору

Наблизити або видалити сидіння до колінного упору можна за допомогою стійки сидіння колінного стільця. Стійка сидіння внизу, в місці кріплення до каркасу стільця має три отвори для установки. Якщо треба встановити сидіння ближче до колінного упору - використовуйте верхній отвір, а якщо далі - нижній отвір. Це дозволяє встановлювати сидіння для людей з коротким і довгим стегном. Верхній отвір для для дітей, нижній отвір для дорослих. Ці отвори добре видно на відео.

На відео показані елементи регулювання колінного упору, сидіння і спинки стільця.

Для складання колінного стільця в робоче положення потрібно тільки хрестова викрутка, яка є в кожному будинку. Може це і не так важливо, але в китайських стільці встановлені гвинти з внутрішнім шестигранником і для збірки потрібно імбусових (шестигранний) ключ певного розміру. У комплект поставки він входить, але потім ви повинні його зберігати весь час для можливості розбирання та складання стільця. Погодьтеся це напружує. На відео показано збірка стільця СтК5, але збірка всіх стільців різних

На відео показано як зібрати колінний стілець СтК5

Стандартні кольори і матеріали з якими випускається колінний стілець. Каркас стільця колір коричневий. Колеса чорного кольору. Оббивка сидіння спинки і колінного упору тканиною для офісних стільців сірого або чорного кольору. При замовленні стільця ви повинні вказати колір тканини, сіра або чорна. При стандартних кольорах і матеріалах ціна стільця відповідає прайсової ціною, вказаною на сайті.

Cірий                                              Чорний

Додаткові опції при замовленні колінного стільця

1. Замінити стандартні колеса на нерухомі опори в формі грибка при цьому ціна стільця не зміниться. Можливо додатково укомплектувати стілець нерухомими опорами-це додасть до ціни +90 грн.

2. Замінити стандартні колеса на колеса для ламінату (з сірим обідком) -це додасть до ціни +60 грн.

3. Змінити колір каркаса на Сірий. це додасть до ціни +150 грн.

4. При наявності на складі, можливо оббивка іншим кольором офісної тканини. Це додасть до ціни від 90 грн.

  Синій                                                    Червоний

Бордо                                               Коричневий

Синій з крупою

5. При узгодженні, можливо оббивка штучною шкірою або кожзамом. Це додасть до ціни +120 грн

П.С. Дуже часто до нас (виробничникам) звертаються клієнти з проханням проконсультувати їх з медичних питань. Особливо часто задають питання батьки дітей страждають на сколіоз або іншими хворобами пов'язаними з хребтом або поставою. Ми можемо підказати до кого вам звернутися за консультацією Відвідати сайт "Міжнародного Центру корекції постави".

Ортопедичні колінні стільці виробництва TsuriCom298

Коментарі:Украина, г. Кривой Рог,
вул. Сєченова, 26
як дістатися
(067) 564-04-84;
(067) 563-24-96;
(056) 401-02-98
Twitter TsuriCom Tsuricom в Facebook Канал Tsuricom на YouTube


Вход