Меблева компанія TsuriCom
50012 Україна, Кривий Ріг
вул. Сєченова, 26
(067) 563-24-96;
(056) 401-02-98;
(067) 564-04-84;
info@tsuricom.ua

» Меблі » Письмові Офісні Столи

Складаний стіл з поворотною стільницею «фліп-топ» з'явився як відповідь на необхідність оптимізації місця зберігання офісних столів і їх швидке розгортання. На першому фото показана сучасна типова кімната для нарад, робочий стіл в якій, складається з декількох столів.

Такий підхід дозволяє створити робочий стіл для різної кількості учасників додаючи або прибираючи столи. Але при цьому виникає проблема зберігання і доставки таких столів. Цю проблему вирішують столи зі складаним стільницею фліп-топ.

На наступних трьох фото показаний такий стіл у робочому і складеному положенні. Головні переваги столів зі складаним стільницею «фліп-топ» - Штабельований і мобільність.

стільниця: ДСП ламіноване 16 мм, кромка ПВХ 0.5 мм (Ластикова);

ніжки: Труба сталева 25 х 50 покриття порошкова фарба, стандарт коричневого кольору (можлива в сірому кольорі партії не менше 3 столів)

Поворотна стільниця дає можливість штабелювати вироби в місцях їх зберігання.

Відстань між зі штабелювати столами складає близько 20 см.

Мобільність столу надають роликові опори, встановлені на столи вони мають високу м'якістю ходу, а сіра гума, на відміну від чорної, не залишає слідів на підлоговому покритті.

Вертикально встановлені стільниці під час штабелювання, дозволяють щільно встановлювати столи один до одного і вільно переміщувати кілька столів одномоментно в складі групи.

Стіл має високу надійність механізму фіксації, що забезпечує фіксацію стільниці в горизонтальному положенні. Це захист від випадкових або навмисних дій, що призводять до повороту стільниці. В особливо відповідальних випадках і на заходах особливої ​​важливості запобігання подібних дій стає актуальним завданням.

На цій фотографії показана пара столів нашого виробництва, встановлених в робоче положення.

Як розставить маючи такі складні столи flip-top можна посадити людей різними способами. На наступних малюнках показані способи установки столів і можливості їх використання.

Комбіновані прямокутні і трапецевидне столи

Рішення тільки з прямокутних столів

Використання двох видів столів з прямокутною і напівкруглої стільницею

Навчальний клас

Невикористані столи складені і чекають свого використання.

Купити столи на металевому каркасі виробництва TsuriCom354

Коментарі:Украина, г. Кривой Рог,
вул. Сєченова, 26
як дістатися
(067) 564-04-84;
(067) 563-24-96;
(056) 401-02-98
Twitter TsuriCom Tsuricom в Facebook Канал Tsuricom на YouTube


Вход