Меблева компанія TsuriCom
50012 Україна, Кривий Ріг
вул. Сєченова, 26
(067) 563-24-96;
(056) 401-02-98;
(067) 564-04-84;
info@tsuricom.ua

» Меблі » Письмові Офісні Столи

Особливості простих офісних столів на металевих ніжках

Офісні столи на металевих ніжках мають гранично просту конструкцію, а тому дуже надійні і дешеві. Для їх виробництва наша компанія використовує сталь високого класу і оптимальної товщини, що дозволяє зробити конструкцію практично вічної. Надати їм привабливого вигляду допомагає порошкове фарбування. Дана технологія також забезпечує надійний захист металу від корозії

Основні особливості столів на металевих ніжках

В першу чергу варто відзначити, що вони можуть бути як стандартними (60 на 140 см), так і виготовленими на замовлення. Для оснащення невеликих навчальних аудиторій і деяких офісів нерідко замовляють парні і навіть потрійні конструкції, т. Е. Що складаються з декількох робочих поверхонь. В такому випадку в якості роздільників може виступати перегородка з ДВП або скла.

Столи письмові офісні на металлокаркасе серії СЛ61 це горизонтальна робоча поверхня за мінімальну ціну. Письмовий стіл має чотири типорозміру, що забезпечить вам оптимальне робоче місце за мінімальну ціну. Прототипом послужила скандинавська меблі відомих фірм. Каркас письмового офісного столу виготовлений з меблевої труби квадратного перетину 25 х 25 мм і пофарбований коричневою фарбою ПФ. Оригінальна конструкція каркаса забезпечує жорсткість письмового офісного столу в усіх напрямках. Опори і стільниця крепяться між собою на гвинтах, що дозволяє легко багаторазово розбирати і збирати стіл письмовий офісний. Ми вам пропонуємо купити письмовий офісний стіл за мінімальну ціну.

Письмовий стіл

Асортимент доступних форм стільниць теж широкий. Найчастіше, звичайно, замовляють прямокутні варіанти. Однак наші фахівці радять з метою зниження рівня травматизму хоча б мінімально згладити кути. Також зустрічаються трапецієподібні, квадратні, круглі і овальні офісні столи на металевих ніжках.

Велике значення відіграють їх форма і кількість ніжок. Для досягнення достатньої стійкості до робочої поверхні знизу кріпляться чотири елементи. Далі вони можуть закінчуватися спеціальними заглушками (які не дозволяють дряпати покриття для підлоги) або ж попарно з'єднуватися металевою планкою. Додатково і той, і інший вид оснащують коліщатами (при бажанні клієнта) для підвищення їх мобільності. Також конструкція може забезпечуватися задньою стінкою.

Головна перевага простих офісних столів на металевій ніжці - дешевизна. Також їх досить легко очищати від різного роду забруднень. Для отримання більш детальної інформації зв'яжіться з нами за номером (067) 564-04-84.

Купити столи на металевому каркасі виробництва TsuriCom371

Коментарі:Украина, г. Кривой Рог,
вул. Сєченова, 26
як дістатися
(067) 564-04-84;
(067) 563-24-96;
(056) 401-02-98
Twitter TsuriCom Tsuricom в Facebook Канал Tsuricom на YouTube


Вход