Меблева компанія TsuriCom
50012 Україна, Кривий Ріг
вул. Сєченова, 26
(067) 563-24-96;
(056) 401-02-98;
(067) 564-04-84;
info@tsuricom.ua

» Меблі » Письмові Офісні Столи

В останнiй модифікації додана друга нижня царга для збільшення жорсткості конструкції.

Сучасні тенденції умеблювання ергономічних робочих місць представили новий вид офісного комп'ютерного столу - в основу якого ліг стіл зі змінною висотою.

В основі ідеї медичний факт: весь день сидіти шкідливо, стояти весь день - теж шкідливо. Велика частина робочого часу проходить за столом, тому він повинен мати оптимальне положення по висоті.

Універсальний стіл для роботи стоячи і сидячи зі змінною висотою стільниці виготовляється під замовлення. Помістивши монітори, матеріали і документи, якими ви користуєтеся найчастіше, в межах досяжності стоячи ви заощадите масу часу, енергії і сил, не бігаючи за ними до шаф і далеким полкам. Звичайно, все одно ноги втомляться і захочеться посидіти, тому поруч повинен стояти стіл зі звичайною висотою стільниці та стілець. На першому фото стіл для роботи стоячи і сидячи зі стільницею в нижньому положенні 77 см.

Високий стіл для роботи стоячи і сидячи зі змінною висотою стільниці, конструкція і регулювання

  • Опори виконані з профільної квадратної і прямокутної труби.
  • Фіксація опор виконується гвинтом М8 × 35 з пластиковою ручкою по одному на кожній опорі.
  • Для зручності попадання в отвори гвинтом на опорах зроблені ризики. Отвори поєднуються при збігу рисок.
  • Висоту столу можна встановити від 77 до 120 см з кроком 5 см.
  • Для утримання столу при висуненні опори на зовнішній стороні опори виконана ручка.

Для того щоб підняти стільницю потрібно:

  1. взятися за ручку утримання столу
  2. вивернути гвинт фіксації опори
  3. підняти або опустити стіл
  4. поєднати ризики на рухомої і нерухомої частинах опори
  5. ввернути гвинт фіксації опори.

Як підняти і опустити стільницю комп'ютерного столу для роботи стоячи і сидячи.

Одна людина може опустити або підняти кожну опору по черзі. При цьому стільниця буде нахилятися і зі стільниці треба буде все прибирати. Для того, щоб не прибирати предмети зі стільниці, потрібно щоб опори висували дві людини одночасно. Стіл для роботи стоячи і сидячи встановлений на регульовані гвинтові опори, за бажанням замовника стіл можна встановити і на ролики.

Прочитавши таке опис більшість поставлять запитання «А чи не краще буде, щоб обидві опори піднімалися одночасно? А ще краще електроприводом після натискання кнопки? »- Краще, але дорожче.

Підстава столу змінної висоти звичайних розмірів (довжина від 1200 до 1400 мм) в Європі коштує близько 600 євро, а для столу розміром 2000 мм до 1000 євро. Доставка і націнка може підняти ціну комп'ютерного столу для роботи стоячи і сидячи до 1500-2000 євро.

Наш стіл для роботи стоячи і сидячи дозволяє спробувати працювати стоячи не затрачаючи таких коштів. Цей стіл розміром 120 × 70 см представлений на сайті як прототип столу для роботи стоячи і сидячи з мінімальними розмірами. Конструкція дозволяє змінювати розміри стільниці від 120 до 200 см (стіл для роботи стоячи і сидячи з розміром стільниці 200 см і зі змінною висотою від 85 до 125 см) і висоту її підйому. Відповідно і буде змінюватися ціна в проміжку цін цих столів. Робіть заявку через сайт для столу зі своїми розмірами і ми повідомимо вам скільки він буде коштувати.

Купити столи для роботи стоячи і сидячи виробництва TsuriCom



307

Коментарі:



Украина, г. Кривой Рог,
вул. Сєченова, 26
як дістатися
(067) 564-04-84;
(067) 563-24-96;
(056) 401-02-98
Twitter TsuriCom Tsuricom в Facebook Канал Tsuricom на YouTube


Вход