Меблева компанія TsuriCom
50012 Україна, Кривий Ріг
вул. Сєченова, 26
(067) 563-24-96;
(056) 401-02-98;
(067) 564-04-84;
info@tsuricom.ua

» Меблі » Комп'ютерні столи

Комп'ютерний стіл білий глянець - стильний і сучасний

Витончений і сучасний комп'ютерний стіл білий глянець ідеальне поєднання функціональності, довговічності і сучасного дизайну. З чистими лініями, з великою площею верхньої робочої стільниці встановленої на металевих ніжках, які і надають робочому столу міцність і довговічність. Переваги стола: проста та міцна конструкція, наявність тумби, товста стільниця, білий глянцевий  колір, який придає столу легкість та дизайн  моделі, який впишеться в ваш інтер'єр. 

Такий комп'ютерний стіл білий глянець буде виглядати стильно в будь-якому офісі. Стіл внесе певний акцент до вашого робочого простору. Комп'ютерний стіл білий глянець має тумбу, в якій розміщені три ящика. Верхні два ящика для зберігання письмового приладдя, а нижній високий ящик для зберігання файлів. Тумба може бути встановлено на лівій або правій стороні столу, що робить цю конструкцію робочого столу більш універсальною. Велика товста стільниця забезпечує достатньо місця для роботи не на шкоду для стилю.

 

Комп'ютерний стіл білий глянець - стильний і функціональний

Стіл розрахован  на забезпечення комфорту та продуктивності при роботі і має деякі " комфортності".  Багаторівневі робочі поверхні між тумбочкою і стільницею дозволяють тимчасово поставити чашечку кави на тумбочку не відкриваючи ящик. Високі металеві опори підтримують тумбочки і дозволяють більш вільно човгати ногами по підлозі. Зверніть увагу: комп'ютерний стіл білий глянець знаходиться на великій відстані від підлоги на меsqталевих ніжках. Це дозволяє безперешкодно проводити регулярне вологе прибирання в офісних умовах. Меблі не псуються від старань прибиральниці, яка не вичавлює ганчірку.

Комп'ютерний стіл білий глянець

 

Тумбочка: Корпус МДФ білий глянець,

Стільниця: МДФ білий глянець 25 мм

3 висувних ящика ДСП ламіноване 16 мм (E1).

Покриття торців ящика: кромка ПВХ (пластикова) 0,45 мм

Стіл з гладкого ДСП -30%

Білі комп'ютерні столи виробництва TsuriCom468

Коментарі:Украина, г. Кривой Рог,
вул. Сєченова, 26
як дістатися
(067) 564-04-84;
(067) 563-24-96;
(056) 401-02-98
Twitter TsuriCom Tsuricom в Facebook Канал Tsuricom на YouTube


Вход