Меблева компанія TsuriCom
50012 Україна, Кривий Ріг
вул. Сєченова, 26
(067) 563-24-96;
(056) 401-02-98;
(067) 564-04-84;
info@tsuricom.ua

» Меблі » Комп'ютерні столи

Фото 1: Стіл зі змінною висотою стільниці для роботи стоячи і сидячи при максимальній висоті стільниці.

В останньої модифікації додана друга нижня царга для збільшення жорсткості конструкції. Стіл для роботи стоячи і сидячи

Сучасні тенденції умеблювання ергономічних робочих місць представили новий вид офісного комп'ютерного столу - стіл для роботи стоячи, в основу якого ліг стіл зі змінною висотою. В основі ідеї медичний факт: весь день сидіти шкідливо, стояти весь день - теж шкідливо. Велика частина робочого часу проходить за столом, тому він повинен мати оптимальне положення по висоті.

Універсальний стіл зі змінною висотою стільниці виготовлений на замовлення для київського клієнта. Крім настроюється висоти, особливістю столу стала незвично велика робоча поверхня шириною 2 метри (фото 1); але на такому столі все необхідне під рукою. Помістивши три монітори, матеріали і документи, якими ви користуєтеся найчастіше, в межах досяжності стоячи ви заощадите масу часу, енергії і сил, не бігаючи за ними до шаф і далеким полкам. Цього допоможе вам скинути зайву вагу: як-не-як постійний рух - це додаткова фізичне навантаження, корисна для фігури. Звичайно, все одно ноги втомляться і захочеться посидіти, тому поруч повинен стояти стіл зі звичайною висотою стільниці та стілець. На фото 2 показаний стіл в нижньому положенні 85 см.

 

Конструкція комп'ютерного стола для роботи стоячи зі змінною висотою

  • Опори виконані з профільної квадратної і прямокутної труби.
  • Фіксація опор виконується гвинтом М8 × 35 по одному на кожній опорі з кроком 50 мм.
  • Для зручності попадання в отвори гвинтом на опорах зроблені ризики.
  • Отвори поєднуються при збігу рисок.
  • Для утримання столу при висуненні опори на зовнішній стороні опори виконана ручка.

 

Для того щоб підняти стільницю потрібно:

  1. взятися за ручку утримання столу
  2. вивернути гвинт фіксації опори
  3. підняти або опустити стіл
  4. поєднати ризики на рухомої і нерухомої частинах опори
  5. ввернути гвинт фіксації опори.

Одна людина може опустити або підняти кожну опору по черзі. При цьому стільниця буде нахилятися і зі стільниці треба буде все прибирати. Для того щоб не прибирати предмети зі стільниці, потрібно щоб опори висували дві людини одночасно.

Як підняти і опустити стільницю столу для роботи стоячи і сидячи.

Опори можна встановити на ролики або на регульовані гвинтові опори.


Фото 2: Стіл зі змінною висотою стільниці для роботи стоячи і сидячи при максимальній висоті столешніци.
Фото 3: Стіл зі змінною висотою стільниці для роботи стоячи і сидячи проміжний варіант при перестановці стільниці з малою на велику висоту.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прочитавши таке опис більшість поставлять запитання «А чи не краще буде, щоб обидві опори піднімалися одночасно? А ще краще електроприводом після натискання кнопки? »- Краще, але дорожче.

Підстава столу звичайних розмірів (довжина до 1400 мм) в Європі коштує близько 600 євро, а для столу розміром 2000 мм до 1000 євро. Доставка і націнка може підняти ціну комп'ютерного столу для роботи стоячи і сидячи ;до 1500-2000 євро.

Наш стіл дозволяє спробувати працювати стоячи не затрачаючи таких коштів. Цей стіл розміром 200 × 75см представлений на сайті як прототип столу для роботи стоячи і сидячи з мінімальними розмірами. Конструкція дозволяє змінювати розміри стільниці від 120 до 200 см (стіл для роботи стоячи і сидячи СПВ61 з розміром стільниці 120 см і зі змінною висотою від 75 до 110 см) і висоту її підйому. Відповідно і буде змінюватися ціна в проміжку цін цих столів. Робіть заявку через сайт для столу зі своїми розмірами і ми повідомимо вам скільки він буде коштувати.

Купити столи для роботи стоячи і сидячи виробництва TsuriCom497

Коментарі:Украина, г. Кривой Рог,
вул. Сєченова, 26
як дістатися
(067) 564-04-84;
(067) 563-24-96;
(056) 401-02-98
Twitter TsuriCom Tsuricom в Facebook Канал Tsuricom на YouTube


Вход