Меблева компанія TsuriCom
50012 Україна, Кривий Ріг
вул. Сєченова, 26
(067) 563-24-96;
(056) 401-02-98;
(067) 564-04-84;
info@tsuricom.ua

» Меблі » Комп'ютерні столи

Комп'ютерний стіл на 2 робочих місця є продовженням історії про комп'ютерний стол для тата-програміста і сина-школяра. Комп'ютерні столи на 2 робочих місця ми виготовляли тільки за замовленням для дому. Але настав час, коли ними зацікавилися і організації.

 

Комп'ютерний стіл на 2 робочих місця

Комп'ютерний стіл на 2 робочих місця

 

Використання

 

Комп'ютерні столи на 2 робочих місця нової конструкції в першу очереь призначені для маленьких офісів або для використання його для установки стаціонарного комп'ютера для програмістів або дизайнерів.

Зручність

Один стіл можна встановлювати в кут і ви маєте відразу два робочих місця. Якщо встановити чотири комп'ютерних столу на 2 робочих місця разом, то отримаємо величезний робочий стіл на 8 робочих місць. За два висувних ящика цілком достатньо програмістів або оператору колцентра, але при цьому велика площаль стільниці для роботи.

 

Довговічність

 

Стіл здається громіздким, важким і незручним, якщо ви його захочете переставити в інше місце, але тільки на перший погляд. Тумба столу є четвертою незалежною опорою і її можна легко від'єднати від стільниці та перенести окремо. Залишок, стільниця з опорами, легко переноситися двома чоловіками. Така конструкція комп'ютерного стола на 2 робочих місця значно підвищує термін експлуатації.

 

Комп'ютерний стіл на 2 робочих місця

Комп'ютерний стіл на 2 робочих місця, вид зверху

 

 

Виготовлення під замовлення

 

Запропонований комп'ютерний стіл на 2 робочих місця був замовлений і використовується турагенством, яке складається з трьох осіб (один з яких - водій). Двом працівникам цілком вистачає місця для роботи в орендованому приміщенні площею 11 кв.м. на вул. Володимирській у Києві. Це новий напрямок у офісних меблів дозволить вам замовити різні варіанти комп'ютерного столу на 2 робочих місця і заощадити так необхідні вам кошти

 Комп'ютерний стіл на 2 робочих місця "Дуплет"

 Вартість доставки по Україні до складу транспортної компанії "Нова пошта": 200 грн + упаковка 150 грн.
Доставка кур'єром транспортної компанії зі складу до під'їзду (при виконанні передоплати): 90 грн.
1990

Коментарі:Украина, г. Кривой Рог,
вул. Сєченова, 26
як дістатися
(067) 564-04-84;
(067) 563-24-96;
(056) 401-02-98
Twitter TsuriCom Tsuricom в Facebook Канал Tsuricom на YouTube


Вход