Меблева компанія TsuriCom
50012 Україна, Кривий Ріг
вул. Сєченова, 26
(067) 563-24-96;
(056) 401-02-98;
(067) 564-04-84;
info@tsuricom.ua

» Меблі » Столи для Ноутбука

столик для ноутбука с поднимающейся поверхностьюОпції: піднімається стільниця-шириною 45см ліворуч / праворуч, колір столика.

Може, у когось щось не так, але коли ви потрапляєте додому з роботи, у вас виникає лише одне бажання - скоріше лягти і розслабитися на дивані або в кріслі хоча б пів години. А щоб час не гаяти, ви зазвичай включаєте ноутбук, перевірити пошту і полазити в Інтернеті. Само собою, робити це лежачи не зовсім зручно, от чому поєднувати корисне з приємним виходило, як правило, на шкоду приємного.

Жертвувати своїм комфортом Вам, зрештою, набридне, і ми пропонуємо Вам придбати столик для ноутбука. Вам потрібно такий столик, щоб з ним було б зручно працювати за ноутбуком лежачи, і він вільно тримав масивний ноутбук. На такому столику ви зможете ставити ноутбук під різним нахилом. Припустимо працювати стоячи на колінах, лежачи або сидячи, працювати буде зручно з будь-якого положення .. Що ж, ви по достоїнству зможете оцінити всі переваги столик для ноутбука з розкладними ніжками. Тепер ви вільно і комфортно можете лежачи працювати за ноутбуком,. При цьому ви самі можете зручно влаштуватися на своєму дивані і дати відпочити втомленою спині. Крім цього, ви щодня можете використовувати столик і в якості підставки для журналів та книг і для вечірнього чаю в ліжку або сніданку.

Оригінальний стіл ізготавлявается з ДСП і являє собою вдосконалену версію столу для комп'ютера зі складними ніжками СН03.

 

столик для ноутбука с поднимающейся поверхностьюПризначення: стіл потрібен для перегляду фільмів на ноут лежачи в ліжку.
Робоча поверхня розділена на дві частини: основна частина для ноутбука - із змінним кутом, і нерухомо закріпленої частиною для мишки.
Висота столик у складеному стані 6 см і він може бути складний і прибраний під ліжко.

Стіл може бути вами самостійно вдосконалений світлодіодним лампою для читання і клейким килимом для мишки.

 

 

Фото столу знизу зі складеними ніжками:

Робоча поверхня столика для ноутбука фіксується під 5-ма різними кутами. На фото показані максимальна, звичайна висота підйому стільниці і стільниця в складеному стані.Вартість доставки по Україні до складу транспортної компанії "Нова пошта": близько 30 (оплачується додатково при отриманні) грн.
4127

Коментарі:
0   Спам
1 Илья   (26.04.2010 13:51)
СН17 Столик для ноутбука і сніданку в ліжку. Колір: Вільха

доставка до Киева

Відповідь: Заявку треба робити натиснув на напис "ЗАМОВИТИ"
Украина, г. Кривой Рог,
вул. Сєченова, 26
як дістатися
(067) 564-04-84;
(067) 563-24-96;
(056) 401-02-98
Twitter TsuriCom Tsuricom в Facebook Канал Tsuricom на YouTube


Вход