Меблева компанія TsuriCom
50012 Україна, Кривий Ріг
вул. Сєченова, 26
(067) 563-24-96;
(056) 401-02-98;
(067) 564-04-84;
info@tsuricom.ua

» Меблі » Столи для Ноутбука

 

   
 

 

столик для ноутбука складывающийся столик со складывающимися ножками цвет Венге столик со складывающимися ножками удобный

столик для ноутбука для работы лежа столик для ноутбука - для просмотра фильмов на диване столик для завтрака в постель  столик для ноутбука для работы на кровати столик для ноутбука
   Столик підставка для ноутбука складною стільницею.

   Найбільш популярна модель столик для ноутбука з ДСП. Багато хто з нас зайняті на ПК постійної серйозною роботою в офісі чи вдома. Насидівшись перед компом, хочеться полежати і відпочити. Але лежати нудно тягне в инет або хочеться подивитися новий фільм на ноут. Столики з фіксованою горизонтальною поверхнею не дозволяють лежачи головою на подушці бачити клавіші і монітор ноутбука. Пропонуємо вам як накроватного столик для ноутбука столик СН17 з частково піднімається стільницею. Він дозволить вам працювати в инете, дивитися кіно чи робити все, що завгодно з вашим ноутбуком лежачи. . На цей столик вміщується ноутбук з діагоналлю до 17 ".

   Столик має горизонтальний майданчик для тих, хто любить працювати з мишкою. На похилій поверхні мишка сповзає. Це ще й зручна підставка для книг і чашечки кави. Звичайно, цей столик можна використовувати і як столика для сніданку в ліжко. На прохання клієнтів ми змінили упор у вигляді планки на упори з двох хромованих стовпчиків. Стало зручніше ставити посуд і працювати на ноут, у яких на передньому торці є виходи під навушники або флеш-карти або привід під диски.

  Цей столик фаворит в категорії «вибір прекрасної половини» навіть не дивлячись на відсутність будь-яких суперсучасних наворотів. Столик міцний і жорсткий. Надійно фіксується стільниця у відкритому стані упором в закритому засувкою - жінки цінують надійність. Загальне враження - зроблено на совість, можна купувати собі і дарувати друзям.
Модний сьогодні колір Венге підходить до більшості домашніх гарнітурів, міцність і стійкість конструкції практично прирівняна до табурет.
Розмір 65 х 34 х 28 (вис) см, 6 см в складеному стані

 Вартість доставки по Україні до складу транспортної компанії "Нова пошта": близько 30 (оплачується додатково при отриманні) грн.
7903

Коментарі:Украина, г. Кривой Рог,
вул. Сєченова, 26
як дістатися
(067) 564-04-84;
(067) 563-24-96;
(056) 401-02-98
Twitter TsuriCom Tsuricom в Facebook Канал Tsuricom на YouTube


Вход