Меблева компанія TsuriCom
50012 Україна, Кривий Ріг
вул. Сєченова, 26
(067) 563-24-96;
(056) 401-02-98;
(067) 564-04-84;
info@tsuricom.ua

» Меблі » Запчастини

Полагодити газлифт, при його разгеметізаціі, неможливо.

Часто повторюваний питання 1:

-У мене важке офісне крісло (стілець). Як сідаю на нього, воно повністю опускається і нічого з цим зробити не можу, а як встаю, воно тут же відразу піднімається. Хотілося дізнатися, в чому може бути причина? У мене зламався газлифт?

Відповідь:

Так зламався, не герметичні повітряні камери газліфта. Спрощено пристрій роботи газліфта можна описати таким чином. Усередині газліфта перебувати дві газові камери, між якими встановлений клапан. Коли ви сідаєте на стілець ви стискаєте повітря в робочій камері і клапан не дає повітрю вийти з камери і штоку опуститися. Натиснувши на клапан, сидячи на стільці, ви перепускає повітря в другу камеру і опускаєте шток. Якщо натиснути на клапан без навантаження (не сидячи на стільці), все повітря переходить в робочу камеру і шток повністю висувається. Якщо сталася розгерметизація, (по будь-якої причини), цей цикл не виконується, а конструкція не розбирається в домашніх умовах. На питання "Як полагодити Газліфт (пневмопатрон)?" відповідаємо: "Якщо сталася розгерметизація робочого циліндра газліфта, то полагодити його неможливо і потрібна заміна".

Для тих, хто не згоден з цим твердженням і може його спростувати, ми пропонуємо приз в 100 дол.

Умовою отримання призу є: 1. Ви повинні надіслати опис, відео, фото, способу відновлення герметичності і працездатності газліфта і він повинен працювати на тих же принципах як і знову випущений. 2. Ми і будь-який інший бажаючий, могли б повторити ваш спосіб ремонту у себе.

Ну а тепер інформація для тих хто вирішив купити і замінити на своєму кріслі газлифт. У більшості стільців і крісел, що продаються в Україні і Росії використовуються газліфти для крісел двох видів (розмірів): Газліфт для крісел має розмір від 18 до 20 см, а для простих поворотних стільців найчастіше використовуються пневмопатронів розміром від 20 до 23 см.

 

 

Часто повторюваний питання 2:

-Така проблема. Я варив верхню стійку (піастри, механізм гойдання) і газлифт нагрівся і біла кнопка здулася і я її зняв. Прийшов додому і стілець почав просідати занадто багато. Підкажіть як його заклинити щоб більше не рухався вгору-вниз.

Bідповідь:

Чи не варіть механізм гойдання з не знятим газліфтом! Ви зруйнуєте клапан перепуску газу. Тепер доведеться купити новий газлифт для крісла.

Як вибити корпус газліфта зі сталевої хрестовини387

Коментарі:Украина, г. Кривой Рог,
вул. Сєченова, 26
як дістатися
(067) 564-04-84;
(067) 563-24-96;
(056) 401-02-98
Twitter TsuriCom Tsuricom в Facebook Канал Tsuricom на YouTube


Вход