Меблева компанія TsuriCom
50012 Україна, Кривий Ріг
вул. Сєченова, 26
(067) 563-24-96;
(056) 401-02-98;
(067) 564-04-84;
info@tsuricom.ua

» Меблі » Запчастини

У більшості стільців і крісел, що продаються в Україні і Росії використовуються газліфти двох видів (розмірів): 180 мм і 230 мм.
Для простих поворотних стільців найчастіше використовуються газліфт розміром 23 см, а у важких офісних кріслах - газліфт 18 см.

Цей великий газлуфт використовуэться в таких моделях офысних стыльцыв для персоналу як: Комфорт, Галант, Перфект, Гранд, Юпітер, Престиж, Фокус та багатьох інших легких стыльцях.

Малий газліфт для кріселПневмопатрон газлифт. Схема

Ремонт газліфта найчастіше неможливий при розгерметизації – потрібна заміна.

Часті питання:

  — У мене важке крісло. Як сідаю на нього, воно повністю опускається і нічого з цим зробити не можу, а як встаю, воно тут же відразу підіймається. Хотілося дізнатися, в чому може бути причина? У мене зламався газлифт?
    Відповідь: Так, зламався — негерметичні камери газліфта. Спрощено пристрій роботи газліфта можна описати так: Усередині газліфта дві газові камери, між якими встановлений клапан. Коли ви сідаєте на стілець ви стискаєте повітря в робочій камері і клапан не дає повітрю вийти з камери і штоку опуститися. Сидячи на стільці і натиснувши на клапан, ви перепускаєте повітря в другу камеру і опускаєте шток. Якщо натиснути на клапан без навантаження (не сидячи на стільці), все повітря переходить в робочу камеру і шток повністю висувається. Якщо сталася розгерметизація, (з будь-якої причини), цей цикл не виконується, а конструкція не розбирається в домашніх умовах.

 

 

 Розбирання офісного стільця. Як вибити газлифт зі сталевої хрестовини
Як вибити газліфт з пластікової хрестовини без спеціальніх пристосувань
Як вибити газлифт із залишків механізму гойдання офісного крісла спеціальним знімачем

 Вартість доставки по Україні до складу транспортної компанії "Нова пошта": близько 40 грн. грн.
5295

Коментарі:Украина, г. Кривой Рог,
вул. Сєченова, 26
як дістатися
(067) 564-04-84;
(067) 563-24-96;
(056) 401-02-98
Twitter TsuriCom Tsuricom в Facebook Канал Tsuricom на YouTube


Вход