Меблева компанія TsuriCom
50012 Україна, Кривий Ріг
вул. Сєченова, 26
(067) 563-24-96;
(056) 401-02-98;
(067) 564-04-84;
info@tsuricom.ua

» Меблі » Запчастини
Робочий газовий циліндр для газліфта стільцяСхема газліфта стула. Робочий газовий циліндр

Якщо ви зважилися замість заміни газліфта в своєму стільці або кріслі замінити робочий газовий циліндр, то перед тим як купувати його обмірте свій газлифт і прийміть рішення, чи підійде вам цей робочий газовий циліндр. Пропонований нами газовий циліндр підходить для найбільш поширених газліфтом з розміром циліндра 200 - 230 мм або з максимальною довжиною 320 - 350мм. Виміряйте довжину газпатрона при повністю висунутому циліндрі [загальна довжина світлої (меншого діаметра) і темної (більшого діаметра) частин] з урахуванням того, що в піастри (сталева конструкція під кріслом) він входить приблизно на 30 мм. Врахуйте і висоту обойми хрестовини. Виміряйте висоту корпусу газпатроні (частина чорного кольору на фото), а також його діаметр в нижній частині ( видна, якщо заглянути знизу хрестовини крісла). Зазвичай діаметр там дорівнює 47 мм, а діаметр самої товстої частини газпатроні - 50 мм. Інші габарити бувають дуже рідко. Всі газпатрони у верхній частині (світлий , полірований циліндр) мають однаковий діаметр 28 мм. Найбільш поширені моделі мають максимальну загальну довжину 320-350 мм. Бувають і інші, але рідше. Підберіть відповідний газпатроні, особлива точність тут не потрібно, тому 20-50 мм висоти легко компенсувати підйомом/спуском.

Часто задають питання: "Якщо під навантаженням крісло опускається, а після видалення навантаження повертається в найвищу позицію сидіння, це пневмопатрон зламався? Як можна самостійно відремонтувати газлифт?"
Так газлифт зламався, не герметичні повітряні камери газліфта. Спрощено пристрій роботи газліфта можна описати таким чином. У середині газліфта перебувати дві газові камери 5 і 8, між якими встановлений клапан 3. Коли ви сідаєте на стілець ви стискаєте повітря в робочій камері 5 і клапан не дає повітрю вийти з камери і штоку опуститися. Натиснувши на клапан, сидячи на стільці, ви перепускають повітря через перепускний канал 7 (це простір між двома циліндрами зовнішній корпус 2 і внутрішній корпус 9) у другу нижню камеру 8 поршень піднімається тягне шток вгору і газлифт опускається. Якщо натиснути на клапан без навантаження ( не сидячи на стільці ), все повітря переходить з нижньої камери 8 у верхню робочу камеру 5 поршень опускається шток висувається, газлифт висувається. Якщо сталася розгерметизація, (з будь-якої причини), цей цикл не виконується, а конструкція не розбирається в домашніх умовах.Як розібрати газлифт офісного стільця або кріслаЯк зібрати газлифт офісного стільця або крісла


Вартість доставки по Україні до складу транспортної компанії "Нова пошта": 40-45 грн грн.
3692

Коментарі:Украина, г. Кривой Рог,
вул. Сєченова, 26
як дістатися
(067) 564-04-84;
(067) 563-24-96;
(056) 401-02-98
Twitter TsuriCom Tsuricom в Facebook Канал Tsuricom на YouTube


Вход