Меблева компанія TsuriCom
50012 Україна, Кривий Ріг
вул. Сєченова, 26
(067) 563-24-96;
(056) 401-02-98;
(067) 564-04-84;
info@tsuricom.ua

» Меблі » Запчастини

Хрестовина сталева з труби перетином 20х40 мм для офісного стільця особливо міцна для заміни стандартної хрестовини в пластиковому кожусі довжина променя близько 260 мм (мала). Зламалася хрестовина сталева в вашому офісному стільці, ви купили нову і вона знову зламалася і так може тривати без кінця. Що робити? Ми пропонуємо купити у нас особливо міцну сталеву хрестовину. Ця хрестовина для офісного стільця, яка в стандартному виконанні закривається пластиковими кожухами см. Фото 1, Наша сталева хрестовина замінить зламалася у вас пластикову хрестовину або стандартну металеву, вибравши варіант під наявні у вас колеса.

Чому руйнується хрестовина стільця?

Від великого навантаження. Звідки вона береться? Вона складається з ваги стільця і ​​ваги сидить на ньому. Вага стільця близько 10-12 кг і якщо вага того хто сидить 100-150 кг, то отримуємо 160 кг навантаження на хрестовину. Хоч хрестовина і сталева вона має одне слабке місце це пластикова заглушка з гніздом для установки осі колес. При довготривалої експлуатації вісь одного з колес починає поступово руйнувати гніздо пластикової заглушки, коліщатко починає не повністю сприймати навантаження і навантаження перерозподіляється на інші промені хрестовини і інші колес. Колеса, які не бовтаються, починають довантажуватися додатковим навантаженням. У пластикових хрестовинах, в такому випадку, відвалюється один з променів, в сталевих хрестовинах спочатку руйнуються пластикові заглушки, починають хитатися все колеса, а потім може відвалитися і сталевий промінь. З огляду на все вище перераховане, можна зробити висновок, якщо на стандартний офісний стілець діє підвищене навантаження, просто заміною зруйнованої хрестовини ви проблему не вирішите. Чому виробник не робить хрестовини міцніше? Дорого. Більшість людей мають вагу менше 100 кг і навіщо через декілька відсотків людей з великою вагою нести додаткові витрати роблячи все хрестовини надміцним.

1. Виконується тільки поставка хрестовини без пластикових кожухів! При установці нашої сталевий хрестовини підвищеної міцності ви встановите пластикові кожуха від наявного у вас офісного стільця.

2. Сталева хрестовина підвищеної міцності може бути виготовлена ​​з посадочними місцями для колес трьох видів Ф11 мм (стандарт), Ф10мм і під різьбу М10 (під замовлення)

Ми виготовили дуже міцну хрестовину стільців офісних

Інша справа у нас. Ми самі ремонтує офісні крісла та стільці, тому виготовили надміцний хрестовину і можемо її встановити або продати тільки тим, кому вона потрібна. На всіх фото показана хрестовина стільця особливо міцна сталева, нашого виготовлення, яка виготовлена ​​для крісел і стільців з великим навантаженням через постійні прохань клієнтів вирішити їх проблему і встановити їм хрестовину попрочнее. Ми виготовляємо і поставляємо тільки сталеву хрестовину. Представлена ​​сталева хрестовина, це аналог хрестовини з пластиковими з кожухами, які застосовуються на стільцях типу Престиж.

3. Сталева хрестовина підвищеної міцності приварка променів до втулки

4. Хрестовина підвищеної міцності втулка під коліщатко

Чим вона відрізняється наша хрестовина від стандартної хрестовини?

  • Наша сталева хрестовина виготовлена ​​зі сталевої квадратної труби 40 х 20 мм із збільшеною товщиною стінки до 2,5 мм замість 1,0 мм, як у заводській.
  • Стандартні сталеві хрестовини мають пластикові заглушки з посадковим місцем для установки колес з діаметром посадкового місця 10 мм. Пластикові посадочні місця є слабким місцем сталевих хрестовин, з часом руйнуються і колеса начитають випадати. Наша хрестовина не має пластикових деталей, в ній встановлені сталеві посадочні місця фото 4. У сталеву хрестовину нашого виробництва встановлюються стандартні колеса для крісла з діаметром штифта 11 мм.
  • Під замовлення ми можемо виготовити хрестовину і з посадочними місцями Ф10 мм або з різьбленням М10 фото 2.
  • Помінявши діаметр з 10 мм на 11 мм ви можете встановити на свій стілець колеса для ламінату зі штирем Ф11 мм, які більш доступні і дешевше, ніж колеса для ламінату зі штирем Ф10 мм.

Посилені хрестовини і сталеві колеса для вершника з вагою більше 150 кг

Як вибити хрестовину

Для того, щоб вибити хрестовину, потрібно зняти пластикові кожуха, вибити газлифт, одягнути пластикові кожуха на нову хрестовину і вставити газлифт. Як це зробити ви можете подивитися на відіороліках, які розміщені далі.

Як зняти чохли зі сталевою хрестовини офісного стільця або крісла.

Розбирання офісного стільця. Як вибити газлифт зі сталевої хрестовини

Як одягнути чохли на сталеву хрестовину офісного стільця або крісла.375

Коментарі:Украина, г. Кривой Рог,
вул. Сєченова, 26
як дістатися
(067) 564-04-84;
(067) 563-24-96;
(056) 401-02-98
Twitter TsuriCom Tsuricom в Facebook Канал Tsuricom на YouTube


Вход