Меблева компанія TsuriCom
50012 Україна, Кривий Ріг
вул. Сєченова, 26
(067) 563-24-96;
(056) 401-02-98;
(067) 564-04-84;
info@tsuricom.ua

» Меблі » Запчастини

Чому руйнуються хрестовини крісел і стільців офісних? Від великого навантаження. Звідки вона береться? Вона складається з ваги крісла і ваги того хто сидить на ньому . Вага крісла близько 25 кг і якщо вага того хто сидить 100-120 кг, то отримуємо 135-145 кг. при довготривалій експлуатації, навіть в алюмінієвих хрестовинах, газліфт поступово продавлює своє посадочне місце і починає доставати до підлоги. Це добре видно на відео. У пластикових хрестовинах, навіть посилених, лопається кільце посадкового місця газліфта, як на фото 3 . Чому виробник не робить хрестовини міцніше? Це дорого. Більшість людей мають вагу менше 100 кг і навіщо за кількох відсотків людей з великою вагою нести додаткові витрати роблячи всі хрестовини надміцними.

 Тріщини в алюминевой хрестовині і просідання газліфта.
 

Інша справа у нас. Ми самі ремонтуємо офісні крісла та стільці, тому виготовили надміцну хрестовину і можемо її встановити або продати тільки тим, кому вона потрібна. На фото 1 і 2 показана сталева хрестовина особливо міцна нашого виготовлення, яка виготовлена ​​для крісел з великим навантаженням через постійні прохань клієнтів вирішити їх проблему і встановити їм хрестовину попрочніше. Представлена ​​хрестовина це аналог хрестовини директорського крісла з дерев'яними накладками. Чим вона відрізняється від стандартної хрестовини?

Крестовина стальная особо прочная. Общий вид фото 1
1.Хрестовіна сталева особливо міцна. Загальний вигляд
Крестовина стальная особо прочная.
2. Хрестовина сталева особливо міцна. Посилене посадочне місце під газлифт

 

Ця хрестовина виготовлена ​​зі сталевої квадратної труби 25 х 25 мм збільшеної товщини 2,5 мм замість 1,5 мм , як у заводської. Часто стандартні сталеві хрестовини мають пластикові заглушки з посадочним місцем для установки коліщаток. Пластикові посадочні місця є слабким місцем сталевих хрестовин, з часом руйнуються і колеса начитають випадати. Наша хрестовина не має пластикових деталей, в ній встановлені сталеві посадочні місця. У хрестовину встановлюються стандартні коліщатка для крісла з діаметром штифта 11 мм, ті ж, що і для пластикових хрестовін.
 
Зруйноване посадочне місце газліфта пластикової хрестовини
3. Зруйноване посадочне місце газліфта пластикової хрестовини
 
Цю хрестовину можна використовувати як для офісних крісел так і для офісних стільців. Декоративних пластикових накладок у нас для неї немає, але ми їх фарбуємо.

 Вартість доставки по Україні до складу транспортної компанії "Нова пошта": близько 50 грн грн.
2133

Коментарі:Украина, г. Кривой Рог,
вул. Сєченова, 26
як дістатися
(067) 564-04-84;
(067) 563-24-96;
(056) 401-02-98
Twitter TsuriCom Tsuricom в Facebook Канал Tsuricom на YouTube


Вход