Меблева компанія TsuriCom
50012 Україна, Кривий Ріг
вул. Сєченова, 26
(067) 563-24-96;
(056) 401-02-98;
(067) 564-04-84;
info@tsuricom.ua

» Меблі » Запчастини

Найдешевший і популярний офісний стілець для роботи з документами за письмовим столом так і на комп'ютері. Використовується як в офісі, так і вдома, але старіє і зношується і настає час ремонту оббивки стільця.

Види ремонту спинки і сидіння офісного стільця типу Престиж

1. Ви самостійно розібрали стілець і зняли з нього сидіння отсоеденів його ої піастри і спинку без перманент контакту. Привезли до нас сидінні без підлокітників і спинку з пластиковим кожухом. Вам треба замінити оббивку і поролон. Ми розбираємо сидіння і спинку, знімаємо оббивку і поролон, міняємо поролон і оббивну тканину. При цьому ми можемо виконати заміну своїй тканиною або вашої. Встановлювати сидіння зі спинкою і збирати стілець ви будете самостійно. Ціна такого ремонту і вказана на нашому сайті.

2. Ви не хочете розбирати стілець і у вас є бажання замінити оббивку. Ви привозите до нас стілець на перетяжу (заміну оббивки). Ми розбираємо стілець, виконуємо заміну оббивки, заміну поролону згідно з першим пунктом і збираємо стілець, а ви отримуєте стілець в зібраному вигляді.

3. Ціна додаткової послуги з разбрке +80 грн.

 4. Ціна додаткової послуги збірці +50 грн. стільця

 5. Разом додатково треба доплатить +130 грн до ціни зазначеної на сайті.

Ціни вказані для тканини кольору чорний. Можливий варіант заміни оббивки іншого кольору або з вашої тканини, але вартість ремонту буде визначатися індивідуально.

Якщо ви живете не в Кривому Розі, то ви можете переслати нам сидіння і спинку транспортною компанією для ремонту. Пересилку ви оплачуєте при відправці і отриманні самостійно за тарифами транспортної компанії.

Стілець для офісу "Престиж" дешевше відремонтувати ніж купити новий. Зазвичай сидіння і спинка при ремонті можуть бути оббитими тканиною іншого кольору. М'якість сидіння і спинки забезпечується за рахунок використання товстого поролону.

Надійний стілець Престиж чи ні? Він прослужить вам три-чотири роки при середніх навантаженнях. Це коли на ньому буде сидіти людина вагою до 80 кг. Більшої ваги - швидше вийде з ладу. При перетягуванні можливо замінити і інші зношені деталі і вузли стільця заплативши тільки за запчастини.

Що частіше ламається в стільці Престиж?

Розхитуються і випадають колеса в в посадочних гніздах Як відремонтувати? Якщо стілець має сталеву хрестовину, то потрібна заміна Заглушки хрестовини для ремонту стільця, для пластикової хрестовини заміна самої хрестовини. Ще ламається хрестовина, не піднімає пневмо патрон, не фіксується спинка - поламався Перманент-контакт або зірвана різьба на гвинтах кріплення. У всіх цих випадках треба міняти поламати вузли та деталі. Рідше рветься оббивка або ламається підставу сидіння і дуже рідко виходить з ладу оббивка спинки. У цих випадках можна просто замінити сидіння або спінку. Еслі в 2х словах - дешевий і зручний стілець-крісло. Зламався - легко і дешево полагодити.

Для розрахунку вартості доставки стільця перевізником. Вага упакованого в ящик стільця: 20 кг; Обсяг скриньки: 0,11 м3

На фото: Зліва варіант з пластикової хрестовиною; Справа варіант з металевою хрестовиною.

 

Який колір оббивки ви можете замовити

Спинка стільця випускається зі стандартним кольором оббивки тканиною

Тканина кольору "чорний"

Можливо оббивка іншим кольором тканини

1. Тканина кольору "Бордо"

2. Тканина кольору "Коричневий"

. Тканина кольору "Сірий"

і виконується на замовлення, + 30 грн. до прайсової ціною.276

Коментарі:Украина, г. Кривой Рог,
вул. Сєченова, 26
як дістатися
(067) 564-04-84;
(067) 563-24-96;
(056) 401-02-98
Twitter TsuriCom Tsuricom в Facebook Канал Tsuricom на YouTube


Вход