Меблева компанія TsuriCom
50012 Україна, Кривий Ріг
вул. Сєченова, 26
(067) 563-24-96;
(056) 401-02-98;
(067) 564-04-84;
info@tsuricom.ua

» Меблі » Запчастини

Запчастини для спинки стільця Престиж можуть бути різними

Види ремонту спинки офісного стільця типу Престиж

  1. Ви самостійно зняли зі свого стільця спинку, зняли кожух і привезли до нас тільки м'яку частину спинки. Вам треба замінити тканину і поролон. Ми розбираємо спинку, знімаємо оббивку і поролон, міняємо поролон і оббивну тканину. При цьому ми можемо виконати заміну своїй тканиною або вашої. Встановлювати кожух на спинку і збирати сам стілець ви будете самостійно. Ціна такого ремонту і вказана на нашому сайті.
  2. Ви не хочете розбирати стілець і у вас є бажання відремонтувати тільки сидіння. Ви привозите до нас стілець на ремонт. Ми розбираємо стілець, виконуємо заміну оббивки, заміну поролону згідно з першим пунктом і збираємо стілець, а ви отримуєте стілець в зібраному вигляді. Ціна додаткової послуги при розбиранні спинки +40 грн., при збірці +40 грн. стільця буде дорівнює +80 грн до ціни зазначеної на сайті.

 

Ціни вказані для тканини кольору чорний. Можливий варіант заміни оббивки іншого кольору або з вашої тканини, але вартість ремонту буде визначатися індивідуально.

Якщо ви живете не в Кривому Розі, то ви можете переслати нам сидіння транспортною компанією для ремонту. Пересилку ви оплачуєте при відправці і отриманні самостійно за тарифами транспортної компанії.

Ціни вказані для тканини кольору чорний або сірий. Можливий варіант заміни оббивки іншого кольору або з вашої тканини, але вартість ремонту буде визначатися індивідуально.

Як зняти чохол Спікі офісного стільця або крісла.

1. М'яка частина спинки стільця Престиж

2. М'яка частина спинки стільця після ремонту

Який колір оббивки ви можете замовити

Спинка стільця випускається зі стандартним кольором оббивки тканиною

Тканина кольору "чорний"

Можливо оббивка іншим кольором тканини

1. Тканина кольору "Бордо"

2. Тканина кольору "Коричневий"

. Тканина кольору "Сірий"

і виконується на замовлення, + 30 грн. до прайсової ціною.Доставка кур'єром транспортної компанії зі складу до під'їзду (при виконанні передоплати): зі складу до під'їзду (при виконанні передоплати): 60 грн.
322

Коментарі:Украина, г. Кривой Рог,
вул. Сєченова, 26
як дістатися
(067) 564-04-84;
(067) 563-24-96;
(056) 401-02-98
Twitter TsuriCom Tsuricom в Facebook Канал Tsuricom на YouTube


Вход