Меблева компанія TsuriCom
50012 Україна, Кривий Ріг
вул. Сєченова, 26
(067) 563-24-96;
(056) 401-02-98;
(067) 564-04-84;
info@tsuricom.ua

» Меблі » Запчастини

Знімач газліфта "Снайпер це спеціальне пристосування для вибивання газліфта з піастри і механізму хитання. Дуже багато задається питань як зняти газлифт з офісного крісла. Ми теж раніше збивали звичайним молотком зі стільців і крісел, які нам привозили на ремонт. Але часто трапляються крісла і стільці з яких молотком піастри або механізм гойдання збити не вдається. Переглянувши, що пропонує інет і не знайшовши нічого простого і ефективного, вирішили виготовити знімач власної конструкції.

1. Знімач газліфта з механізму хитання

офісного крісла або піастри офісного стільця

Завдання знімача зрушити (стронуть) посадочне кільце, в яке вставлений газлифт, щодо газліфта, тому знімач виконаний у вигляді півкільця, яке має максимальну площу зіткнення з посадковим кільцем. Щоб не тримати знімач руками в ньому виконано отвір, через яке протягується дріт або шурок, для фіксації знімача на газліфта.

3. Знімач газліфта встановлений для зняття піастри

4. Як зняти газлифт з піастри офісного стільця

Якщо немає дроту або шнурка, то можна закріпити всім що є під рукою, навіть скотчем. Для того щоб збити піастри треба різко вдарити по наковаленкою знімача. Обов'язково різко та сильно, і піастра стронется з посадкового місця і відпаде від газліфта.

5. Так зазвичай збивають механізм гойдання

Якщо в піастри офісного стільця ще є можливість вдарити молотком по товстому металевому корпусу дуже близько до посадкового кільцю, то в механізмі гойдання кожух механізму хитання виготовлений з більш тонкого металу, особливо в механізмах гойдання китайського виробництва. Маленький газлифт і близькість хрестовини залишає мало місця для замаху молотком. Дуже часто механізм гойдання просто розбивається.

6. Знімач газліфта встановлений для зняття механізму хитання

7. Як зняти газлифт з офісного крісла

В іншому все відбувається в тій же послідовності як і при вибиванні газліфта з піастри. На відео, представленому нижче, показаний особливий випадок, коли посадкова втулка механізму хитання відламалася по зварювальному шву і зняти її просто молотком неможливо. Тут знімач особливо у нагоді.

Як зняти газлифт із залишків механізму хитання офісного крісла342

Коментарі:Украина, г. Кривой Рог,
вул. Сєченова, 26
як дістатися
(067) 564-04-84;
(067) 563-24-96;
(056) 401-02-98
Twitter TsuriCom Tsuricom в Facebook Канал Tsuricom на YouTube


Вход