Меблева компанія TsuriCom
50012 Україна, Кривий Ріг
вул. Сєченова, 26
(067) 563-24-96;
(056) 401-02-98;
(067) 564-04-84;
info@tsuricom.ua

Ортопедичні колінні стільці для тривалої роботи за комп'ютером

Більшість офісних працівників, побачать ці ергономічні колінні стільціі відразу подумають, як незручно сидіти на цьому стільці цілий день... і помиляться.

Ергономічні колінні стільці історія конструкції

Вперше стілець з опорою на коліна був розроблений в Данії наприкінці 60-х років ХХ століття одним спостережним хірургом. Він побачив, що якщо сидячи на стільці, гойдатися на передніх ніжках, постава, а особливо положення попереку, стає більш правильною. Для серійного виробництва такі стільці були розроблені норвезьким промисловим дизайнером Peter Opsvik в 1979 році. Виявилося, справа у куті, під яким ноги зігнуті в тазостегнових суглобах, і в тому, яким місцем ми притискаємося до сидіння. Фізіологічно, якщо кут становить не 90, а 110 градусів, "сидіти" зручніше не на сідницях, а на стегнах. Все це враховано в конструкції стільця з упором на коліна. На коліна доводиться тільки 5-30% ваги тіла, залежно від кута нахилу сидушки. Таким чином коліна не втомляться, навіть після 7-8 годин сидіння на такому стільці.

 

Чому після 50 років ергономічний стілець з опорою на коліна  ще новаторська технологія

 

Незвичайний вид егргономічного колінного стільцявідштовхнув недовірливих покупців, зробивши класичне шкіряне крісло "королем офісу". Упереджене ставлення до конструкції не дозволило створити масове виробництво моделей з упором на коліна. Проте, виробники цих колінних стільцівіснують по всьому світу, а їх продукція є справжнім порятунком для тих, хто вже не може працювати за звичайним офісним столом.

 

стілець колінний

 

В СРСР технологія стільців з упором на колінавперше описувалася в 1970-х роках в журналі"Техніка молоді", хоча, їх художньої літератури відомо, що хірурги ще в царський час використовували спеціальні сидіння від велосипедів з упором на коліна.
Подібний ергономічний стілець з опорою на колінадуже корисний для постави, а для людей з хворим хребтом або захворюванням товстої кишки він просто незамінний. Кілька разів проводилися різні дослідження з виявлення відмінностей колінного стільцявід звичайного. Медичні дослідження 2008 року підтверджують ефективність колінного стільця. Не дивлячись на очевидні переваги конструкції, цей стілець все ще невідомий і не зустрічається в  продажі.

 

Стілець з опорою для колін; де купити і скільки коштує

 

Україна

Ортопедичний колінний стілець  фото 2
Ергономічний стілець СТК1
виробництво TsuriCom
Ортопедичний колінний стілець  фото 3
Ергономічний стілець
СТК3 від TsuriCom

Стільці виробництва компанії TsuriCom Україна

  1.  
  2. Ергономічний стілець з опорою на коліна СТК1
  3. Ортопедичний колінний стілець СтК2
  4. Ергономічний стілець з опорою на коліна СТК3
  5. Ортопедичний колінний стілець для дітей і дорослих СтК4 

Дуже часто до нас звертаються клієнти з проханням проконсультувати з медичних питань. Особливо часто задають питання батьки дітей страждають на сколіоз або іншими хворобами пов'язаними з хребтом або поставою. Ми не фахівці і не можемо давати такі консультації. Але ось нарешті ми можемо підказати до кого вам звернутися за консультацією Відвідати сайт "Міжнародного Центру корекції постави".

 Як сидіти і працювати на колінному стільці СТК3 або СтК4

 

Австралія

Компанія Кнілсіт - виробники стільців з упором для колін, з механізмом гойдання.
Крісло займає виняткову позицію завдяки механізму вільно оборачивающихся осей, який дає балансує рівновагу і постійний рух.
Вартість 549-649 Євро в залежності від матеріалу.
Відвідати сайт компанії...

 

США

Університет Корнелл

Прототип ергономічного стільця з опорою на коліна, який об'єднує велосипедне сідло, упор на коліна (негативний кут сидушки) і підтримуючу спинку. Стілець розроблений для співробітників у яких пошкоджений хребет.
Вартість прототипу $900-$1200.
Стаття на сайті університету англ. (веб-архів)

 

Health Postures Stance ChairОртопедичний колінний стілець Відео 3


Незвичайний, дуже крутий ергономічний стілець з опорою для колін, який трансформується під будь-яким кутом. Зручний, якісно зроблений, довговічний.
Єдиний недолік - ціна $2000.

На розпродажах можна знайти б/у і по $1200.

 

 

 

Європейські та американські інтернет -магазини

стілець коліннийстілець колінний

Пропонують відразу кілька варіантів стільців-качалок, створених у формі літери G.
у магазині є і ергономічні колінні стільці як у нас, але за ціною $249.
Ціна виробів $495.

 

 


 

Китайські стільці в Російських інтернет -магазини

стілець коліннийстілець колінний

 

Пропонують відразу кілька варіантів стільців.
У магазині є і ергономічні колінні стільці як наш СТК3, але за ціною . ($215)
Так і подорожче ціна виробів аналога СТК1 . ($275)
Відвідати сайт магазину

 

Росія

Ергономічний стілець з упором на коліна

Подібні Х-образні табурети виробляє безліч компаній, але під замовлення. Найчастіше можна виявити імпортовані з Китаю стільці-розкладачки. Раніше ергономічні колінні стільці з упором на коліна вироблялися (поставлялися ) російською компанією Меблі Стиль, але зараз вони відмовилися від цього виробу.
Ціна коливається від $120 до $500.

 

 

Особисті відчуття від використання

 

Користуюся майже два роки стільцем з упором в коліна. За 4-6 годин на день за робочим столом. Перші дні через дві години сидіння втомлювалися коліна і було відчуття, що довго їхав стоячи в автобусі. Але саме на цю втому стали менше затікати сідниці. Менше затікають плечі, так як спина весь час мимоволі встановлюється у вертикальне положення і сутулиться не виходить. Через тиждень поставив поряд другий звичайний стілець і коли від довгого сидіння затікають коліна, пересаджуюся і годину сиджу на звичайному стільці. Для спини звичайно зручніше стілець з упором на коліна, а для колін звичайний стілець.

 Родоначальник колінних стільців стілець "Балланс"

 

Всього коментарів: 0
Украина, г. Кривой Рог,
вул. Сєченова, 26
як дістатися
(067) 564-04-84;
(067) 563-24-96;
(056) 401-02-98
Twitter TsuriCom Tsuricom в Facebook Канал Tsuricom на YouTube


Вход