Меблева компанія TsuriCom
50012 Україна, Кривий Ріг
вул. Сєченова, 26
(067) 563-24-96;
(056) 401-02-98;
(067) 564-04-84;
info@tsuricom.ua

Особливості та переваги столів на металокаркасі

Столи на металокаркасі - полегшене нововведення.

Прагнення винайти найбільш ергономічне та функціональне в світі меблів поширюється з великою швидкістю. Офісні меблі набирають оберти в удосконаленні конструкцій. Щороку з'являється безліч моделей, вдосконалений дизайн, динаміка, комплектність. І кожне нове віяння стає черговим трендом.

Стіл на металевих ніжках

Зараз популярна мебель якщо її конструкція максимально полегшена, що сприяє мінімізації простору в офісі або приміщенні. Дане віяння вплинуло на створення моделі столів полегшеного варіанту, відсутність або мінімізація скриньок і тумб виграє в цьому варіанті столів, що дозволяє показати витонченість і не масивність форми, а також візуально збільшує вільний простір приміщення. Взагалі будь-який тренд, популяризація тієї чи іншої моделі з'являється на основі взаємодії її форми і конструкції з функціональністю, ергономічністю і дизайном. І "мінімалістична" новинка -  стіл на металевих ніжках буде гармонійно вписуватися в будь-яке приміщення, майстерно підібраний дизайн і інші меблі зможуть надати затишок та індивідуальність.

Переваги столів на металокаркасі.

Столи на металокаркасі популярні в сучасних офісах, вони потрібні та мають переваги, які виграють на загальному плані масивної мебелі. Ось деякі з них:

  • Надійність. Металевий каркас значно краще за інших опор і збільшує характеристики даної категорії. Даний фактор дозволяє столу витримувати досить велике навантаження, динамічні пересування, а також багаторазову збірку- розбирання. Інші моделі подібні «паперовим столикам», при будь-якому впливі, переміщенні або переїзді вони здатні розвалитися в лічені секунди.
  • Зручність транспортування. На металевому каркасі столи значно легше своїх побратимів інших категорій, це спрощує їх транспортування як в зібраному стані так і в розібраному.
  • Зручність при ремонті. Сам металевий каркас столів стійкий до механічних пошкоджень. При виникненні дрібних подряпин їх легко можна усунути, якщо проблема серйозніша - то зміна каркаса, ніжок, або стільниці виправить ситуацію.
  • Практичність. Це найбільш важливий фактор з переваг. Металевий каркас столів не деформується при навіть сильних ударах, не зашкодить також йому нагрівання і вологість, а також маленькі офісні "друзі" не зможуть погризти опору столу.

Стіл на металокаркасі

Загальна конструкція столу може відрізнятися в залежності від деяких деталей: кріплень ніжок, самого металевого каркаса, виду даних ніжок, а так само робочої поверхні, форми столу (класичної, прямокутної, з заглибленнями, і кутовими формами), підбору матеріалу (дерево , ДСП, МДФ та ін.). Так само повністю укомплектувати робоче місце допоможуть додаткові полички, приставні тумби і настільні елементи.

Всього коментарів: 0
Украина, г. Кривой Рог,
вул. Сєченова, 26
як дістатися
(067) 564-04-84;
(067) 563-24-96;
(056) 401-02-98
Twitter TsuriCom Tsuricom в Facebook Канал Tsuricom на YouTube


Вход