Меблева компанія TsuriCom
50012 Україна, Кривий Ріг
вул. Сєченова, 26
(067) 563-24-96;
(056) 401-02-98;
(067) 564-04-84;
info@tsuricom.ua

Розетки на кухні: що не упустити при плануванні і як виправити, якщо плану небуло

Під час ремонту, планування, а також подальшого вибору кухонного гарнітура гостро стоять питання дизайну, ергономіки, технологічності і зручності. Нажаль, про таку дрібницю як розетки згадують занадто пізно, тоді, коли облицювальні роботи вже закінчені, а розстановка електроприладів йде за місцем.

За роки роботи, конструктори і майстри TsuriCom так часто стикалися з проблемами кухонних електропроводки, що було вирішено написати статтю про те, що робити, коли встановлювати вбудовуються розетки вже пізно...

Розетки на кухні

Все більше і більше електричних приладів обживають наші з вами кухні. І, якщо раніше, підвести розеточки і розмістити її над робочою поверхнею не становило праці, то тепер, через моду на кухонний кахель, плитку і мармурові / гранітні поверхні, думати про розетках доводиться заздалегідь.

Підрахувавши кількість електроприладів на домашній кухні, приходимо до висновку, що нам знадобиться не менше десяти Розетки -місць, щоб підключити більшість використовуваних щодня приладів. Виходить, що армія розеток займе практично все вільне місце? Як би не так!

Варіант № 1: Розмістіть розетки всередині шафок. (але не за висувними ящиками, див. правила нижче)

Найбільш дешевий варіант, який цілком може бути здійснений своїми руками. Недоліків не так вже й багато: тільки ви будете знати де шукати розетку.

Варіант № 2: Док розеток з кришкою.

Варіант, коли не хочеться врізати звичайну розетку в кахель, або ж момент проектування розеток промохалі. У відмінності від звичайної стаціонарної розетки, цей блок встановлюється або в робочу поверхню, або в навісна шафка. Отримуємо повністю функціональну розеточки, та ще й вбудовану.Варіант № 3: Врізне вертикальна розетка.

Вбудований блок в робочу кухонну поверхню. Великий плюс у тому, що можна вбудувати в будь-яку поверхню з МДФ, ДСП. Виглядає симпатично, але займає багато місця під робочою поверхнею. Ідеально підійде для кутових кухонь, коли дальній кут не використовується.


Варіант № 4: Розетки -трансформери

Досить рідкісний гаджет на вітчизняному ринку на вітчизняному (українському) ринку. У Росії питаннями дизайну розетки займається Артемій Лебедєв, а розробки його студії є прекрасним рішенням проблеми:


 

 

Розеткус і Розеткус-3Д студії Лебедєва

Загальне правило:

Кухонна електропроводка складний етап під час ремонту або заміни кухні. Проектування розеток повинне проходити відразу після етапу затвердження дизайну, оскільки якщо ви займетеся проводкою після завершення оздоблювальних робіт, електропроводка стане ще і трудомістким, дорогим етапом.

Увага: заборони при установці кухонних розеток

  1. Забороняється встановлювати кухонні розетки за корпусами вбудовуваної побутової техніки та за висувними ящиками;
  2. Заборонено встановлювати розетки над мийкою і плитою.

Приблизне розташування розеток на кухні

розташування розеток на кухні
Цікаві статті про меблі | Автор: cMerlin (29.01.2013) | Переглядів: 2162
Всього коментарів: 0
Украина, г. Кривой Рог,
вул. Сєченова, 26
як дістатися
(067) 564-04-84;
(067) 563-24-96;
(056) 401-02-98
Twitter TsuriCom Tsuricom в Facebook Канал Tsuricom на YouTube


Вход