Меблева компанія TsuriCom
50012 Україна, Кривий Ріг
вул. Сєченова, 26
(067) 563-24-96;
(056) 401-02-98;
(067) 564-04-84;
info@tsuricom.ua

Як вибити газлифт із хрестовини в офісному стільці або кріслі. Фото і відео

У вас зламалася хрестовина або газлифт і ви вирішили розібрати стілець (крісло) і замінити зламану деталь. Що робити?

Хрестовину для крісла ви можете купити в нашому інтернет магазині, а ось розбирати і встановлювати її вам прийдеться самим. Для того щоб встановити нову хрестовину вам потрібно зі старої хрестовини вибити газлифт і зняти коліщатка. У цій статті показано як вибити газлифт із хрестовини. Починаємо від простого до складного, стілець не сильно старий і хрестовина пластикова – це найпростіший варіант.

Як розібрати хрестовину і газлифт в офісному стільці фото 1Як розібрати хрестовину і газлифт в офісному стільці фото 2


Перед тим як від'єднати газлифт від хрестовини потрібно попередньо зняти піастри (підстава сидіння) фото і сидіння, відгвинтивши чотири гвинти.
На першій фотографії показано як виглядає газлифт знизу. Ви бачите, що там присутній клямка-елемент кріплення газового циліндра до чорного склянці, по засувці не можна стукати! Дуже часто, ті хто не знає як вийняти газлифт із хрестовини, виймають засувку і розбирають газлифт.

Купити газлифт або хрестовину у компанії TsuriCom:
Газліфт для стільця офісногоХрестовина крісла офісного підвищеної міцності

При цьому випадає завзятий підшипник, який стоїть внизу склянки і дозволяє крутитися сидінню.

Газліфт не має жодних елементів кріплення до хрестовини-з'єднання газліфта і хрестовини конусне.

Для того, щоб вибити газлифт застосовується спеціальне пристосування-кільцева виколотка. На другій фотографії (праворуч) показано сам процес вибивання газліфта. Вибити і поміняти газлифт можна поодинці, але знадобиться певна вправність, рекомендуємо міняти газлифт з помічником. Найзручніше покласти хрестовину між двома столами і вибивати газлифт важким молотком 0,8 кг.

як роз'єднати хрестовину і газлифт в офісному стільці фото 3

Попередньо радимо легкими ударомі молотка обстучать хрестовину навколо місця приєднання до газліфтом. Встановлюється кільцева виколотка (шматок труби з зовнішнім діаметром 35-38мм, торцева головка на S32, муфта з'єднувальна для водяної або газової труби) і ударом молотка вибивається газлифт. Що робити якщо ви вирішили розібрати стілець будинку і у вас немає кільцевої виколотки? Ось кілька порад з практики.
У якості підставки можна взяти дві кухонні табуретки (два дерев'яні бруски), поставити їх поруч на відстані, так, щоб між ними проходив газлифт, і покласти на них хрестовину з газліфтом вниз. Щоб не попсувати сидіння табуреток підкладіть на них старі товсті журнали або п'ят газет. Підкладіть що то знизу на те місце куди впаде газлифт.

Колотить молотком по підставі газліфта не радимо ви розклепати підставу газліфта.

Найпростіший спосіб виготовити дерев'яну виколотку з таким перетином, щоб вона не зачіпала засувку газового патрона (10х20мм) довжиною 50-70мм. Якщо дерев'яного чурбачки у вас не знайшлося використовуйте все що може підійти. Наприклад зв'яжіть скотчем 10 дерев'яних олівців або використовуйте накидну гайку чи зганяння діаметром 3/4" або 1", імпровізуйте. обстукаєте по колу за газліфтом нарощуючи силу удару молотком по вибивачем газлифт повинен випасти. Цей спосіб завжди спрацьовує якщо хрестовина пластикова, стілець не сильно старий і вагу сидячого до 80 кг.
Як вибити газлифт з пластикової хрестовини без спеціальних пристосувань.Як вибити газлифт зі сталевої хрестовини без спеціальних пристосувань.

Газліфт до сталевої хрестовині прихоплюється "намертво". Що робити?

Якщо хрестовина сталева, вагу сидячого більше 100кг, стілець старий і в приміщенні буває волого з'єднання покривається невеликої іржею і газлифт зі сталевою хрестовиною прихоплюється"намертво". Що робимо ми в цьому випадку і може зробити організація, у якої є механісеская майстерня?

 1. Потрібно виготовити пристосування у вигляді площадки упору для хрестовини з центральним отвором Ф52-55мм, висотою близько 40-45 см (у вигляді табуретки з посиленою сидушкою товщиною 30-50мм) для установки в отвори газліфта вниз.
 2. Знімаємо засувку і акуратно виймаємо робочий газовий циліндр з наполегливим підшипником. У хрестовині залишається тільки чорний циліндр ф50мм.
 3. Встановлюємо чорний циліндр в отвір пристосування вниз, а зверху залишається хрестовина, яка лежить на упорі.
 4. Кладемо, на що виглядає з хрестовини торець днища газліфта дерев'яну прокладку (фанерку, дощечку і т.д.) і вдаряємо молотом вага 2-5кг. Радикальний спосіб завжди допомагає вибити газлифт.

Подивіться як це виглядатиме на практиці вибити корпус газліфта зі сталевої хрестовини.

Найважчий випадок, кргда корпус газліфта приржавел до сталевого склянці хрестовини і звичайним важким молотком не вибивається. Застосовується спеціальна підставка для хрестовини, газлифт розібраний (залишився тільки чорний сталевий стакан), вибиваємо кувалдою, при цьому перший просто удар кувалдою не допомагає, вдруге б'ем з повного замаху й з максимальною силою.
Радикальний спосіб як вибити корпус газліфта зі сталевої хрестовини, коли всі інші способи не допомогли

Що робити вдома, коли немає спеціальних інструментів?

 1. Застосувати рідини які проникнуть в стик і допоможуть роз'єднати деталі.
  Змастіть з'єднання гасом, ВД40, оцтовою есенцією, може навіть мильним розчином і дайте 5-10 хвилин проникнути розчину у стик. Можна покачати газлифт, щоб рідина краще проникла в з'єднання.
 2. Якщо на вулиці зима і мороз, а хрестовина пластикова можна дати охолодитися сталевому газліфтом, він стане трохи менше, а пластикова хрестовина майже не стиснеться. Це може допомогти
  Далі дійте основним способом-вибивачем.

  Якщо стілець куплений недавно 3-5 місяців, то його можна розібрати і на колінах. Ось вам спосіб від умільців з С. Петербурга.Як вибити газлифт із хрестовини без спеціальних пристосувань на колінах.

Купити газлифт (пневмопатрон) з доставкою по Україні можна на сторінці запчастини.

Додатково:вам може знадобиться новий кожух для пневмопатрона.


Купити запчастини для стільців офісних у TsuriCom

Газліфт для стільця офісного 200-220ммГазліфт для крісла офісного 160-180ммХрестовина офісного стільця або крісла Ф640мм пластикова підвищеної міцностіХрестовина крісла Ф700мм пластикова, підвищеної міцності посиланняМеханізм гойдання крісла офісного 150 х 200 посиланняПіастра, вузол кріплення сидіння на газлифт (товщ 2,5 мм) посиланняПластикова заглушка хрестовини посиланняПерманент-контакт посиланняКолесо для офісного стільця шток 11мм для ламінатуКолесо для офісного стільця шток 11ммКолесо для офісного стільця шток 10мм

Ремонт стільців | Автор: Tsuricom (28.12.2013) | Переглядів: 5609 | Теги: Ремонт, ремонт стільців, ремонт крісел
Всього коментарів: 0
Украина, г. Кривой Рог,
вул. Сєченова, 26
як дістатися
(067) 564-04-84;
(067) 563-24-96;
(056) 401-02-98
Twitter TsuriCom Tsuricom в Facebook Канал Tsuricom на YouTube


Вход