Меблева компанія TsuriCom
50012 Україна, Кривий Ріг
вул. Сєченова, 26
(067) 563-24-96;
(056) 401-02-98;
(067) 564-04-84;
info@tsuricom.ua

Як розібрати спинку і сидіння офісного стільця та замінити оббивку

У мене лопнула пластикова основа спинки і частково зовнішнє облицювання. Тканина і поролон міняти не треба. Скільки це будить коштувати?

Типове питання, коли хочуть відремонтувати сидіння або спинку офісного стільця. Ми вирішили зробити відео як дістатися до основи сидіння або спинки офісного стільця. На відео показано, що для того, щоб дістатися до основи сидіння або спинки, прийдеться видалити поролон і оббивку і відповідно прийдеться встановлювати новий поролон і нову оббивку.

Цей ремонт можна виконати у нас, надіславши свою спинку або сидіння або виконати самостійно. Самостійний ремонт зажадає наявність клею для поролону і степлера зі скобами. Ми використовуємо Пневмостеплер, а в домашніх умовах можна використовувати і ручний степлер зі скобою 10.


Почнемо з розбирання офісного стільця

Нам треба зняти спинку. Це робиться дуже просто на всіх видах стільців. А ось зняти сидіння поскладніше тому, що прийдеться збивати піастри з газліфта, хоча в багатьох стільцях збивати піастри не потрібно, достатньо відкрутити чотири гвинти. На різних моделях офісних стільців кріплення кожухів різне. Ми показуємо найскладнішу розбирання, коли пластикові кожуха крепяться односторонніми кліпсами і у нас немає можливості дістатися до неї.
Як розібрати офісний стілець для заміни оббивки сидіння і спинки

Оббивка спинки зношується набагато менше ніж сидіння, але у спинки часто лопається місце кріплення Т- образного кронштейна до основі спинки. Особливо це часто це відбувається на пластикових основах. Для діагностики і ремонту треба видаляти поролон і тканину і на спинці. Заміна оббивки на спинці виконується і в разі коли змінюється колір тканини на сидіння і спинки.Як розібрати спинку офісного стільця для заміни оббивки

Майстер клас оббивки м'яких частин офісного стільця

Це відео залишимо без коментарів. Воно демонструє, що ми робимо при заміні оббивки офісного стільця або що ви повинні зробити при заміні оббивки.Як замінити оббивку сидіння офісного стільця
Як замінити оббивку спинки офісного стільця

і навіщо нам це все потрібно ?

Якщо у вас всі деталі офісного стільця цілі, робочі, а оббивка аварійно вийшла з ладу, то тут і обговорювати нічого - дешевше поміняти оббивку. Стільці бувають різної цінової категорії і для стільця в 300 грн міняти всю оббивку може і дорого, але сидіння цілком економічно. Ну а заміна оббивки на свою тканину, колір якої підходить до вашого інтер'єру, це святе.

Окремо потрібно згадати про організаціях, у яких щорічно виходять з ладу 5-10 офісних стільців, а бюджет не дозволяє купувати нові. Стільці накопичуються по скарбниць, а сидіти працівникам і клієнтам не на чому, тут треба віддавати в ремонт офісні стільці, тому що дешевше виконати ремонт офісного стільця - замінити поламані деталі і якщо треба, оббивку.


Ремонт стільців | Автор: cMerlin (05.11.2013) | Переглядів: 6034 | Теги: ремонт стільців, Ремонт
Всього коментарів: 0
Украина, г. Кривой Рог,
вул. Сєченова, 26
як дістатися
(067) 564-04-84;
(067) 563-24-96;
(056) 401-02-98
Twitter TsuriCom Tsuricom в Facebook Канал Tsuricom на YouTube


Вход