Меблева компанія TsuriCom
50012 Україна, Кривий Ріг
вул. Сєченова, 26
(067) 563-24-96;
(056) 401-02-98;
(067) 564-04-84;
info@tsuricom.ua

Ремонт крісел офісних типу «Престиж»

Як розібрати офісне крісло. Схема стільця "Престиж"

Як розібрати стілець офісний. Схема

 1. Підлокітник тип 1
 2. Вузька пластина кріплення підлокітника тип 1
 3. Підлокітник тип 2
 4. Широка пластина кріплення підлокітника тип 2
 5. Гвинт кріплення підлокітника до пластини
 6. Гвинт кріплення пластини підлокітника до сидіння
 7. Підлокітник тип 3
 8. Піастра
 9. Гвинт кріплення піастри до сидіння
 10. Газліфт
 11. Хрестовина
 12. Коліщатко (ролик)
 13. Гвинт кріплення підлокітника тип 3
 14. Кожух газліфта
 15. Гвинт кріплення перманент-контакту до піастри
 16. Гайка
 17. Гвинт кріплення металопластиковий спинки офісного стільця стільця до перманент-контакту
 18. Кожух перманент-контакту
 19. Спинка стільця
 20. Сидіння стільця
 

Майже всі поломки відбуваються від перевантаження стільця. Довготривала експлуатація 2-3 роки призводить до зносу пластикових деталей. Свій внесок вносить і бажання виробника знизити собівартість стільців за рахунок застосування пластикових деталей. Коли ламається якась деталь або вузол, її досить просто і дешево замінити, але не багато хто знає як. Іноді видимої поломки не існує, а сидіти на стільці ви не можете. Перерахуємо як усунути основні поломки в офісному стільці.

1. Випадають ролики із хрестовини (пятилучье [рус.])

Купити пластикову заглушку для хрестовини, коліщатка або хрестовину у компанії TsuriCom:
 
пластикова заглушка хрестовини. Ремонт коліс стільця типу ПрестижКолесо для стільця офісного шток Ф10 мм пластиковеХрестовина сталева для офісного стільця з заглушками

Це найпоширеніша поломка в стільцях і кріслах, яка може бути викликана наступними неполадками:

 - Зношена пластикова заглушка хрестовини (це гніздо для кріплення роликів, яке встановлено в сталевих хрестовинах з пластиковими кожухами) в більшості випадків;
 
 - На роликах відсутнє стопорне кільце;
 
 - Зіпсована посадкова штир-металева вісь кріплення колеса в заглушку.

Як виконати ремонт шляхом заміни заглушок (гніздо для установки колеса) в офісному стільці з металевою хрестовиною розказано і показано в цій статті. При цьому необхідно зняти пластикові кожуха.Як зняти чохли зі сталевою хрестовини офісного стільця або крісла і оглянути заглушки і коліщатка і замінити деталі з дефектами на нові.

Як зняти колеса з офісного стільця або крісла відео інструкцію можна подивитися тут.Як знімаються коліщатка із хрестовини без спеціальних пристосувань.

Якщо сама хрестовина має дефекти, або втратила вигляд, її можна замінити на стандартну, люкс або хромовану хрестовину в збірці. Заміна займе кілька десятків хвилин.

2. Поломки газового ліфта

2.1. Стілець не реагує на натискання важеля для підняття газ ліфта:

- Зіпсований клапан газліфта (пневмопатрон)-пластикова кнопка на кінчику газліфта. Не ремонтується, треба міняти газлифт;

- Порушена робота важеля піастри (металевий важіль з майданчиком під сидінням, який натискає на пластиковий клапан газліфта);

- Неправильне кріплення піастри або механізм гойдання.

Ваші дії: зніміть сидіння з піастри або механізму гойдання.

 Як зняти піастри з газліфта офісного стільця.

 

Подивіться зверху і перевірте як кінчик важеля натискає на клапан газліфта. Для цього натисніть на важіль, клапан газліфта повинен опуститися а газлифт повинен висунутися. Іноді буває, що важіль зігнутий і не натискає на клапан. Якщо так сталося підігніть важіль, щоб він натискав на клапан. Якщо з важелем все нормально, то потрібно міняти газлифт-він не ремонтується.

2.2 Газліфт крісла опускається, коли на нього сідаєш і піднімається коли з нього встаєш.

Найбільш часто задається питання по роботі газліфта:"Якщо під навантаженням крісло опускається, а після видалення навантаження повертається в найвищу позицію сидіння, це пневмопатрон зламався ?"

 

Купити газлифт, піастри або механізм гойдання у компанії TsuriCom:
Газліфт для стільця офісногоПіастра, вузол кріплення сидіння на газлифтМеханізм гойдання крісла офісного

 

Так газлифт зламався, не герметичні повітряні камери газліфта. Спрощено пристрій роботи газліфта можна описати таким чином. Усередині газліфта перебувати дві газові камери, між якими встановлений клапан. Коли ви сідаєте на стілець ви стискаєте повітря в робочій камері і клапан не дає повітрю вийти з камери і штоку опуститися. Натиснувши на клапан, сидячи на стільці, ви перепускають повітря в другу камеру і опускаєте шток. Якщо натиснути на клапан без навантаження ( не сидячи на стільці ), все повітря переходить в робочу камеру і шток повністю висувається. Якщо сталася розгерметизація, ( по будь-якої причини ), цей цикл не виконується, а конструкція не розбирається в домашніх умовах. Ваші дії якщо газлифт не герметичні і опускається вниз, коли ви на ньому сидите, то потрібно спочатку для крісла; Вибити газлифт з механізму хитання для стільця вийняти газлифт з піастри, а потім вибити газлифт із хрестовини, і замінити його на новий як показано в цих статтях.

Їли вибивати газлифт не хочеться або не виходить, тоді вам сюди: Як замінити газлифт в офісному кріслі не вибиваючи чорний стакан із хрестовини.Як вибити газлифт з пластикової хрестовини без спеціальних пристосувань.Як вибити газлифт із залишків механізму хитання офісного крісла спеціальним знімачемЯк вибити газлифт зі сталевої хрестовини без спеціальних пристосувань.

 

3. Ви намагаєтеся максимально закрутити гвинт перманент-контакту, а спинка офісного стільця не фіксується в заданому положенні

 

3.1 Проста причина зірвана різьба або лопнув корпус гвинта перманент-контакту

3.2 Друга причина поламався перманент-контакт-треба міняти.

4. Хрестовина крісла основні поломки

4.1 Газліфт просів крізь пластикову хрестовину крісла і впирається в підлогу.

Це в хрестовині крісла тріснуло сталеве кільце, в яке встановлюється газлифт, кільце розійшлося і не утримує газлифт. Зазвичай це відбувається в пластикових хрестовинах.

Як можна зняти хрестовину встановити нову показано в статті ремонт офісного стільця. Як зняти хрестовину.

4.2 У випадках, коли відламується один з променів хрестовини крісла-міняйте хрестовину крісла відразу, так як наступні промені хрестовини будуть ламатися ще швидше, тому що на них тепер діє велике навантаження.

5. Сидіння стільця розхитано і скрипить

5.1 Найпростіша причина викрутилися гвинти кріплення см. п.98 в місці кріплення піастри або механізм гойдання до сидіння. Ваші дії-Закрутіть гвинти хрестової викруткою. Якщо гвинти продовжують викручуватися, викрутити їх по черзі, капніть на різьблення клей ( ПВА, Момент ) або навіть лаком для нігтів і вверніть назад. Клей через кілька годин засохне і не дасть викручуватися гвинтам.

5.2 У піастрам або в механізмі гойдання лопнув зварений шов між пластиною і втулкою, (це видно на фото), яка одягається на газлифт. Для того, щоб це побачити, треба зняти сидіння стільця. Ваші дії-потрібно зняти піастри.Як зняти піастри з газліфта офісного стільця і замінити її на нову або заварити.

Як зняти піастри з газліфта офісного стільця можна подивитися і прочитати в цій статті.

Увага! Чи не "варіть" піастру з незнятим газліфтом! Ви зруйнуєте клапан перепуску газу. Треба буде купувати новий газлифт.

5.3 Зіпсований газлифт-внутрішній шток газового патрона має люфт. У всіх випадках-ремонту не підлягає-міняйте газлифт.

 

6. Спинка стільця має люфт, хоча всі кріплення затягнуті, відходить зовнішній пластик.

 

6.1 Зламався молотковий (Т-подібний) механізм кріплення спинки стільця;

6.2 Лопнув каркас і вигнуте місце кріплення перманенту і спинки.

Щоб у цьому переконатися треба зняти кожух спинки сидіння. Подивитися це можна на відео "Як зняти чохол спинки офісного стільця".Як зняти чохол спинки офісного стільця або крісла. Якщо це підтвердиться, то потрібно міняти спинку з молотковим механізмом.

У цій статті ми перерахували основні дефекти і поломки в офісних кріслах і стільцях. Ви можете надсилати питання по дефектах ваших стільців і наші фахівці дадуть відповідь на них по можливості.

 

Купити запчастини для стільців офісних у TsuriCom

 

Газліфт для стільця офісного 200-220ммГазліфт для крісла офісного 160-180ммХрестовина офісного стільця або крісла Ф640мм пластикова підвищеної міцностіХрестовина крісла Ф700мм пластикова, підвищеної міцності посиланняМеханізм гойдання крісла офісного 150 х 200 посиланняПіастра, вузол кріплення сидіння на газлифт ( товщ 2,5 мм ) посиланняПластикова заглушка хрестовини посиланняПерманент-контакт посиланняКолесо для офісного стільця шток 11мм для ламінатуКолесо для офісного стільця шток 11ммКолесо для офісного стільця шток 10мм

 

Всього коментарів: 0
Украина, г. Кривой Рог,
вул. Сєченова, 26
як дістатися
(067) 564-04-84;
(067) 563-24-96;
(056) 401-02-98
Twitter TsuriCom Tsuricom в Facebook Канал Tsuricom на YouTube


Вход