Меблева компанія TsuriCom
50012 Україна, Кривий Ріг
вул. Сєченова, 26
(067) 563-24-96;
(056) 401-02-98;
(067) 564-04-84;
info@tsuricom.ua

Як замінити газлифт в офісному кріслі не вибиваючи чорний стакан із хрестовини
заміна механізму хитання в офісному кріслі

Начебто просте з'єднання, а зняти механізм гойдання з пневмопатрона не завжди виходить з першого разу. Чому? Тому, що поломка механізму гойдання або газліфта відбувається не відразу, а через кілька 3-7 років експлуатації.

За цей час від великих навантажень і невеликий вологості утворюється міцне з'єднання в області газліфта і втулки механізму гойдання. У цій статті розповідається і показується як можна виправити газлифт НЕ вибиваючи його з хрестовини.

Заміна тільки одного робочого газового циліндра

Цей спосіб менш трудомісткий і травматичний як для крісла, так і для персоналу.Спосіб більш практичний, тому що корпус газпатроні ( деталь чорного кольору) зламати практично неможливо.

  1. Зігніть вузький пелюсток стопорной шайби плоскогубцями і зніміть її. Вона знімається легко. Потім зніміть сталеву шайбу. Обов'язково! Укрийте газетами підлогу! Деталі, що випадають з корпусу густо змащені, тому можна забруднити підлогу або килимове покриття.
  2. Витягніть корпус разом з хрестовиною. Перевірте, щоб в корпусі нічого не залишилося: шайб, або кульок від підшипника. Часто вони прилипають всередині, а при збірці і подальшому навантаженні все зіпсують. Посвітіть туди ліхтарем і перевірте.
  3. На штоку циліндра повинні залишитися (від далекого кінця з виточкою для стопорной шайби): латунна шайба, підшипник з кульками, ще одна шайба і гумова товста прокладка. Все це в мастилі. Перевірте пластмасову обойму для кульок. Якщо вона лопнула, то візьміть з запасного / непридатного газпатрона. Можна замінити весь підшипник в зборі.

На фото показано як зняли фіксатор і розібрали газлифт. На відео наочно показано як це зробити.Як розібрати газлифт офісного стільця або крісла

Тепер треба від'єднати газлифт від піастри або механізму гойдання. Переверніть механізм гойдання вниз і спробуйте зняти механізм гойдання з пневмопатрона ударами молотка в районі з'єднання. Ніяких фіксуючих деталей вузол не має. Нічого знімати або відкручувати не потрібно.

Якщо просто збити молотком не вийшло, то є ще два способи:

  1. Провернути газлифт щодо піастри. Це можна зробити трубним ключем або лещатами. А потім зняти молотком.
  2. Зробити пристосування як показано на ілюстрації:
пріспособленіе для розбору офісного стула пристрій для зняття механізму хитання офісного крісла

Тепер треба зібрати газліф. На відео це наочно показано з усіма особливостями.Як зібрати газлифт офісного стільця або крісла

Всього коментарів: 0
Украина, г. Кривой Рог,
вул. Сєченова, 26
як дістатися
(067) 564-04-84;
(067) 563-24-96;
(056) 401-02-98
Twitter TsuriCom Tsuricom в Facebook Канал Tsuricom на YouTube


Вход