Меблева компанія TsuriCom
50012 Україна, Кривий Ріг
вул. Сєченова, 26
(067) 563-24-96;
(056) 401-02-98;
(067) 564-04-84;
info@tsuricom.ua

Столик для ноутбука дерев'яний своїми руками, креслення

Раз ви читаєте цю статтю, то ви з тих людей, які хочуть зробити столик для ноутбука собі самі. Представляємо вам столик для ноутбука з похилою стільницею для роботи лежачи на улюбленому дивані під час читання новин, пошти та перегляду фільмів. Столик дозволить вам спробувати роботу лежачи на ноутбуці.

Столик робиться з підручних матеріалів простими побутовими інструментами.

Крок 1: Матеріали та інструменти

Де взяти матеріали для столика кожен може вирішити сам, але ми запропонуємо варіант покупки монтажної рейки в будівельному магазині. Бажаючим зробити акуратний і зручний столик знадобиться:

 • дерев'яні монтажні рейки перетином 2x4 см завдовжки 2,5 м-4 шт., або будь-які інші планки. Головне, щоб деревина була суха. Це можуть бути стругані і зрощенні рейки, які продаються в будівельних магазинах.
 • 4 гвинта М6х50. В ідеалі, болт повинен бути з пластиковою ручкою. Ці гвинти будуть віссю повороту ніжок і упорів;
 • гайки М6-4 шт:
 • шайби плоскі-4 шт до болтів;
 • шурупи 3,5 х35 для кріплення стільниці до ніжкам;
 • клей ПВА або будь-який інший клей для дерева;
 • ножівка по металу (можна використовувати по дереву, але доведеться обробляти край);
 • дриль зі свердлом діаметром Ф 6,2-6,8 мм;
 • викрутка хрестова номер 2;
 • наждачний папір дрібна;
 • лінійка і олівець.

Примітка:

 1. Ми робимо простий столик для ноутбука і робимо його так просто, як можемо. Якщо ви хочете додати або змінити щось для своїх потреб-завжди будь ласка.
 2. Розмір стільниці 50 см ширина і 35-36 см висота.

Креслення столика для ноутбука Ф16 Креслення столика для ноутбука Чертеж столика для ноутбука

Креслення столика для ноутбука. Розміри в мм.

Крок 2: Робимо стільницю

При виготовленні цього столика треба звернути увагу на розміри столика між ніжками. Столик повинен вільно встановлюватися на ноги і на живіт. Для користувача середньої комплекції розмір по висоті повинен бути 18-23 см, а по ширині 40-50 см. Для користувачів з більшою повнотою стегон потрібні більший просвіт. Тому приміряйте ширину стільниці на себе-ваші стегна повинні повністю проходити під розмір майбутнього столика. Навіть якщо ви працюєте з маленьким ноутбуком, не варто робити столик менше 50 см шириною, а краще 60-65 см.
Розмічаємо і нарізаємо 8-9 рейок довжиною 500 мм для стільниці та дві рейки для опор по 600мм. Закруглюємо один кінець на цих опорах і відкладаємо від цього кінця розмір близько 250 мм. Укладаємо на столі дві опори ( 600 мм), змащуємо клеєм місце під перший рейку і встановлюємо нижню рейку стільниці, прикріпивши її до опорами двома шурупами. Далі повторюємо цю операцію для кожної наступної з рейок стільниці, додатково промазуємо клеєм торці, якими стикаються рейки. У результаті у нас вийти набірна стільниця закріплена на двох опорах. Залишимо її на кілька годин, щоб висох клей.

Крок 3: Опори

Горизонтальну ніжку виготовляємо з тих же рейок. Чим довше ніжка-тим стійкіше стіл, тому випилюємо ніжку 450 -500мм і упор 320-360мм. Закруглюємо один край упору і два краї горизонтальній опори. На краях опор свердлимо отвори під гвинти.

столик для ноутбука з деревастолік для роботи в ліжка своїми рукамістіл своїми руками

Столик для ноутбука своїми руками.

Крок 4: Збірка

У цьому столику ми вирішили додати упор і забезпечити надійне кріплення стільниці. Упор впирається в поглиблення на горизонтальній опорі. Для регулювання можна зробити кілька заглиблень. Встановлюємо в отвір опори гвинти і закріплюємо між собою вертикальну і горизонтальну опори підклавши під головку болта і гайку дві шайби. Тепер виберемо місце установки упору. Виставимо під потрібним кутом нахил стільниці, затягнувши тугіше гайки. докладемо упор і відзначимо місце отвору під гвинт на вертикальній опорі і місце вирізу для упору на горизонтальній опорі. Після цього свердлимо отвір під упор і робимо виріз в горизонтальній опорі. Встановлюємо гвинти, гайки і шайби. Столик майже готовий.

Крок 5: Майже готово. Оздоблення

Отже, наш столик майже готовий до використання. Залишилося обробка.
При розпилюванні і склейці всіх деталей утворилися задирки і інші нерівності. Радимо зачистити всі деталі і поверхні наждачним папером-спочатку з середнім зерном, а потім і більш дрібним. На експлуатаційні якості це не вплине, але зробить роботу на столику більш приємною. Після шліфування стільниці на неї потрібно встановити упор для ноутбука закріпивши його двома шурупами з заднього боку стільниці. Ми пропонуємо його виготовити з шматочка рейки закругливши краю. Зверніть увагу, що рейка повинна бути не на всю стільницю, а тільки на частину, де буде ноутбук-залиште місце для руки, що працює на мишці.

Варіантів виготовлення столиків може бути багато. Нижче представлені ще кілька статей про виготовленні столика для ноутбука домашнім майстром. У статті Столик для ноутбука своїми руками, ми показали як зробити столик для ноутбука з підручних матеріалів, у нас виникли сумніви, що наші читачі зможуть купити гайку, гвинт з ручкою і шайби з контровку, які ми застосували в конструкції. Та й фіксація кута нахилу стільниці столика для ноутбука за рахунок тертя в шайбі не завжди може утримати великий ноут на столешке. Виникло бажання написати кілька статей про більш простих і надійних варіантах кріплення і фіксації стільниці.

Всього коментарів: 0
Украина, г. Кривой Рог,
вул. Сєченова, 26
як дістатися
(067) 564-04-84;
(067) 563-24-96;
(056) 401-02-98
Twitter TsuriCom Tsuricom в Facebook Канал Tsuricom на YouTube


Вход
Заказать суши Энгельс на сайте