Меблева компанія TsuriCom
50012 Україна, Кривий Ріг
вул. Сєченова, 26
(067) 563-24-96;
(056) 401-02-98;
(067) 564-04-84;
info@tsuricom.ua

Комп'ютерні столи для роботи стоячи

Днями до нас звернувся клієнт з проханням виготовити комп'ютерний стіл для роботи стоячи . За десять років професійного виготовлення столиків ми стикалися з подібним запитом лише раз, але це був столик для ноутбука для роботи на виставці.

Нами опанував інтерес, як і навіщо працювати на комп'ютері стоячи; які зручності при стоячій роботі може отримати користувач ПК і які варіанти пропонують світові виробники комп'ютерних столів.

Ідея: Комп'ютерний стіл для роботи стоячи

Ідея працювати за комп'ютером стоячи, виникла у замовника після прочитання (написання, якщо до нас звернувся автор) статті в Хабре "Як і навіщо я став працювати за комп'ютером стоячи".

У статті автор розмірковує про те, як і навіщо працювати стоячи на своєму робочому місці. Результатом сидіння в будь-якому ергономічному кріслі, є застій крові в тазостегновому суглобі , який призводить до захворювань; а також ожиріння.

Супутніми проблемами є біль в суглобах кистей, але слід згадати, що біль в кистях виникає через неправильне співвідношення висоти крісло / комп'ютерний стіл і незручною мишки (кисть повинна відпочивати і знаходиться на мишці без вигину в суглобі).

Другим негативним фактором є сутулість при тривалому сидінні, яка здавлює дихання, створює додаткову навантаження на шлунок і кишковий тракт.

Які столи бувають, скільки коштують

Однак, повернемося до комп'ютерного столу для роботи стоячи.
Провівши дослідження вітчизняного ринку, ми не виявили серійних виробів, які призначені для 8-10 годинної роботи стоячи. Всілякі стійки або столи з високою стільницею для касирів не задовольнить професійного програміста або дизайнера. Відзначимо, що майже всі столи для роботи стоячи створені на основі металокаркасі і регулюються для роботи в звичайному положенні і стоячи.

Заглянувши в зарубіжні меблеві магазини вдалося виявити всього кілька моделей комп'ютерних столів для роботи стоячи:

 

 Концепт, ціна невідомаСтолик для роботи стоячи з розкладними ніжками, та ще на коліщатках! Супер ідея. Ціна 744$Зліва-тумба "Кетлер" 1130$; Центр: Бадді Продакттс 170$; Справа: Ікеївський "Фред" 150$

Стіл-доріжка для ходьби. Тут би просто простояти 3-4 години з незвички. Ціна невідома
Відмінне концептуальне рішення групи дизайнерів On Cloud. Ltd. Виготовлення під замовлення. Ціна невідома
В Україні стіл від компанії TsuriCom 
Фотографій саморобних столів для роботи на комп'ютері. Ціна: ваш час
 

 

 

 

Робота на комп'ютері стоячи не так проста, як може здатися. Стояти по 4-5 годин без перепочинку так само важко, як і займатися будь фізичною роботою. Зняти напругу можна простими вправами: присіданнями і розминкою ніг. Якщо ви вирішили обладнати стояче місце, будьте готові до того, що доведеться нарощувати" стоячу зміну" поступово. Почніть з 1-2 годин, поки ваші ноги звикнуть до нового режиму. Тривала стояча робота може загострити деякі захворювання, а саме варикоз. Також слід утриматися від тривалого стояння, якщо ви страждаєте артритом.

 

Вирішити проблему рівною спини стоячи за зручним комп'ютерним столом ми пропонуємо за допомогою виготовлених у нас столів для роботи стоячи і сидячи. В даний момент компанія TsuriCom пропонує кілька видів таких столів:
 
Стіл для роботи стоячи і сидячи Гулівер Н= 0,75-1,1 мСтіл для роботи стоячи і сидячи СН15Стіл для роботи стоячи і сидячи на ноутбуці СН32Стіл для роботи стоячи СЛС 108

Робота стоячи за комп'ютером дозволить вам зберегти поставу, нормальне кровопостачання внутрішніх органів і загальний тонус м'язів. Вибирайте зручну висоту, хороше освітлення і комп'ютерний стіл, який підходить саме вам.

Всього коментарів: 0
Украина, г. Кривой Рог,
вул. Сєченова, 26
як дістатися
(067) 564-04-84;
(067) 563-24-96;
(056) 401-02-98
Twitter TsuriCom Tsuricom в Facebook Канал Tsuricom на YouTube


Вход